0

بروجردي درگذشت برادر رييس مجلس كويت را تسليت گفت

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

بروجردي درگذشت برادر رييس مجلس كويت را تسليت گفت

 
 
بروجردي درگذشت برادر رييس مجلس كويت را تسليت گفت
كويت- رييس كميسيون امنيت ملي و سياست خارحي مجلس شوراي اسلامي در ديدار با جاسم الخرافي رييس مجلس كويت درگذشت برادر وي را تسليت گفت.

به گزارش ايرنا، علاء الدين بروجردي كه عصر روزسه شبه در صدر هياتي به نمايندگي از سوي علي لاريجاني رييس مجلس شوراي اسلامي به كويت سفر كرده با حضور در مراسم ختم برادر جاسم الخرافي رييس مجلس 'الامه' كويت و ابراز تاسف از درگذشت وي براي آن مرحوم غفران الهي و براي خانواده و بستگان وي صبر و شكيبايي مسالت كرد.


رييس كميسيون امنيت ملي مجلس همچنين حامل پيام ويژه اي از سوي رييس مجلس شوراي اسلامي براي همتاي كويتي وي بود.


ناصرالخرافي برادر جاسم الخرافي رييس مجلس از شخصيت سرشناس كويتي از حاميان مقاومت عليه رژيم صهيونيستي به شمار مي رفت كه در روز يكشنبه بر اثر ايست قلبي در سن 67 سالگي در بيمارستاني در مصر درگذشت.


وي با 14 ميليارد دلار سرمايه چهارمين سرمايه دار عرب و از صاحبان بزرگترين كارتل هاي اقتصادي منطقه به نام 'مجموعه الخرافي' به شمار مي رفت و در كنار فعاليت هاي اقتصادي، در كمك به بازسازي مناطق آسيب ديده از حملات رژيم صهيونيستي از جمله در لبنان نقش داشت و علاوه بر اين از نوشتن و اظهار نظر در حمايت از مقاومت و آرمان فلسطين نيز غافل نبود.


طي سال هاي اخير مقاله هاي زيادي از وي در حمايت از مبارزات مردم لبنان و فلسطيني ها عليه رژيم صيهونيستي در مطبوعات به چاپ رسيد.


اين شخصيت معروف اهل تسنن طي سال هاي اخير به دور از دخالت دادن حساسيت هاي مذهبي و قومي در تعامل با تحولات منطقه اي بارها از دبير كل حزب الله لبنان به عنوان قهرمان جهان عرب و الگوي مبارزه عليه رژيم صهيونيستي نام برد.


ناصر الخرافي در همين راستا چند روز پيش از سوي سيد حسن نصرالله مورد تمجيد قرار گرفت.


در آخرين مقاله وي با عنوان 'زندگي با عزت يا مرگ با افتخار' خطاب به سيد حسن نصرالله آمده است: چرا از شما حمايت و پشتيباني نكنيم در صورتي كه شما با دشمن صهيونيستي و ماشين جنگي آن مقابله مي كنيد.


وي در همين راستا نوشت: كساني از ميان ما مي كوشند براي تضعيف امت و خدمت به دشمن صهيوينستي بين مسلمانان اختلاف بياندازند ولي نمي دانند كه دشمن صهيونيستي در دشمني خود بين مسلمانان تفاوتي قائل نيست.


وي گفته بود: دشمن صهيونيستي مسلمانان اهل سنت را در 'غزه سرفراز' شب و روز مورد تهاجم قرار مي دهد و زنان و كودكان آنان را آواره مي كند، همان گونه كه مسلمانان شيعه را در جنوب لبنان مورد تعرض قرار مي دهد و بر طبل جنگ عليه ايران مسلمان مي كوبد.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

چهارشنبه 31 فروردین 1390  7:44 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها