0

تحولات منطقه ضربات سنگینی بر پروژه غرب در منطقه وارد خواهد کرد

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

تحولات منطقه ضربات سنگینی بر پروژه غرب در منطقه وارد خواهد کرد


رکن آبادی:
تحولات منطقه ضربات سنگینی بر پروژه غرب در منطقه وارد خواهد کرد
سفیر ایران در لبنان گفت : ایران تحولات جاری در منطقه را نقطه تحول مهمی ارزیابی می‌کند که اگر با درایت و هوشیاری امت اسلام و عرب مدیریت شود، ضربات سنگینی بر پروژه استعماری و اشغالگرانه غرب و رژیم صهیونیستی در منطقه وارد خواهد آورد.

به گزارش خبرگزاری مهر، 40 تن از متفکرین و اندیشمندان جهان اسلام و عرب که برای حضور در هشتمین کنفرانس قومی- اسلامی به لبنان سفر کرده بودند با غضنفر رکن آبادی سفیر جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفت‌وگو کردند.

رکن آبادی در ضیافت ناهاری که به افتخار اندیشمندان جهان اسلام و عرب در سفارت جمهوری اسلامی ایران در بیروت برگزار کرد، ضمن تبیین سیاست‌ها و اصول جمهوری اسلامی ایران در قبال ملل مظلوم و مستضعف جهان بویژه ملت فلسطین، گفت: ایران تحولات جاری در منطقه را نقطه تحول مهمی ارزیابی می‌کند که اگر با درایت و هوشیاری امت اسلام و عرب مدیریت شود، ضربات سنگینی بر پروژه استعماری و اشغالگرانه غرب و رژیم صهیونیستی در منطقه وارد خواهد آورد.
 
وی با اشاره به توطئه‌های دائمی و دیرینه آمریکایی- صهیونیستی علیه ملل منطقه و محور مقاومت، بر اهمیت نقش نخبگان و اندیشمندان جهان اسلام و عرب در تحولات جاری و تأثیر عمیق آنها بر روند شکل‌گیری آینده سیاسی منطقه تأکید کرد.

مهمانان حاضر در این ضیافت نیز با اشاره به قدرت و تأثیرگذاری معنوی جمهوری اسلامی ایران بر روند تحولات منطقه، خواستار تبادل نظر و استفاده از تجربیات دولت و ملت ایران در مسیر رشد و شکوفایی ملی و اسلامی شدند.
 
هشتمین کنفرانس سالیانه قومی- اسلامی با حضور بیش از 200 تن از متفکرین و شخصیت‌های برجسته جهان اسلام و عرب به مدت 2 روز در تاریخ 27 و 28 فروردین ماه در بیروت برگزار شد.

شرکت کنندگان در این اجلاس در خصوص تحولات جهان اسلام و عرب به تبادل نظر پرداختند.
 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

چهارشنبه 31 فروردین 1390  7:32 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها