0

دیگر شانس صعود نداریم/ برای کسب تجربه بازی می‌کنیم

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

دیگر شانس صعود نداریم/ برای کسب تجربه بازی می‌کنیم


سرمربی الریان قطر:
دیگر شانس صعود نداریم/ برای کسب تجربه بازی می‌کنیم
سرمربی برزیلی تیم فوتبال الریان قطر گفت: تیم ما با یک امتیازی که دارد، شانسی برای صعود به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا نخواهد داشت.

به گزارش خبرنگار مهر، "پائولو اوتوری" سرمربی برزیلی تیم فوتبال الریان قطر پس از شکست یک برصفر تیمش مقابل ذوب آهن ایران با بیان این مطلب افزود: در ابتدا از تیم ذوب آهن به خاطر میهمان نوازی خوبی که از تیم ما داشت، تشکر می کنم و به خاطر پیروزی که امروز بدست آوردند به این باشگاه تبریک می گویم.

وی در ادامه از نفرات جوان تیم خود تشکر و قدردانی کرد و گفت: از بازیکنان جوان تیمم که امروز همراه با نفرات باتجربه تیم الریان نمایش خوبی داشتند، تشکر می کنم. ما با دیدارهایی که در فصل جاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا انجام دادیم تجربیات خوبی برای آینده کسب کردیم.

سرمربی برزیلی تیم فوتبال الریان قطر ادامه داد: تیم الریان مدت‌ها از لیگ قهرمانان آسیا دور بود و فکر می کنم در فصل جاری این مسابقات تجربه لازم را برای رقابت‌های آینده کسب کرد.

اوتوری در خصوص دلایل تفاوتی که بازی تیمش به نسبت نمایشی که در مسابقه رفت مقابل ذوب آهن داشت، گفت: هر بازی شرایط خاص خود را دارد و نمی توان دیدارها را باهم مقایسه کرد. در کل اعتقاد دارم تیمی که می خواهد پیروز شود، برای رسیدن به هدف خود ابتدا باید دفاعی مستحکم داشته باشد، دفاعی که کمتر اشتباه کند. هر اشتباه می تواند کار یک تیم را تمام کند.

وی افزود: تیم ما در بازی با ذوب آهن غایبان زیادی داشت و به همین خاطر مجبور شدیم روی به بازی تدافعی آورده و بیشتر از دروازه خود محافظت کنیم. با این شرایط نتوانستیم انتظارات را برآورده کنیم و بازهم مقابل ذوب آهن شکست خوردیم.

"ساختن به مراتب سخت‌تر از خراب کردن است"، اوتوروی با طرح این جمله گفت: متاسفانه زمان لازم برای هماهنگی بازیکنان اصلی با نفرات جایگزین را نداشتیم و از این بابت ضربه خوردیم.

وی ادامه داد: من امروز اشتیاق و انگیزه را در بین بازیکنان جوان الریان دیدم که از این بابت باید از آنها تشکر کنم.

سرمربی برزیلی تیم فوتبال الریان قطر در خصوص شانس صعود این تیم به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: اگر بخواهم صادقانه بگویم، تیم ما با همین یک امتیازی که دارد، شانسی برای صعود ندارد و در دیدارهای آینده به دنبال کسب تجربه هستیم.

اوتوری با تعریف و تمجید از تیم ذوب آهن گفت: این تیم اگر بتواند در دیدارهای پیش رو همانند دیدار رفت با تیم ما باشد، قطعا این شانس را دارد که بازهم به دیدار نهایی لیگ قهرمانان آسیا برسد.

وی در خصوص حضور کارلوس کی‌روش در تیم ملی فوتبال ایران گفت: من کارلوس کی‌روش را می شناسم. آشنایی ما به بیش از 11 سال پیش بازمی گردد، زمانی که هردوی ما در فوتبال پرتغال مربیگری می کردیم و بارها رودرروی هم قرار گرفتیم. امیدوارم سطح فوتبال ملی ایران با کارلوس کرش ارتقا پیدا کنم.

تیم فوتبال الریان قطر با تحمل شکست یک برصفر مقابل ذوب آهن ایران در آستانه حذف از مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا قرار گرفت.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

چهارشنبه 31 فروردین 1390  7:30 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها