0

دولت 24 ميليارد تومان به راهيان‌نور كمك كرد

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

دولت 24 ميليارد تومان به راهيان‌نور كمك كرد

نسخه چاپي ارسال به دوستان
معاون هماهنگ‌كننده بنياد حفظ آثار دفاع مقدس:

خبرگزاري فارس: معاون هماهنگ‌كننده بنياد حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس گفت: دولت در سال گذشته بيش از 24 ميليارد تومان به كاروان‌هاي راهيان نور در سراسر كشور كمك كرد.


 

به گزارش خبرگزاري فارس از يزد، محمدتقي خادمي ظهر امروز در مراسم توديع و معارفه مديركل بنياد حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس اظهار داشت: بنياد حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس براي ترويج فرهنگ اين دوران نيازمند همراهي و همكاري همه ارگان‌هاست و به تعبير مقام معظم رهبري اگر تمام بودجه‌هاي فرهنگي كشور را به بنياد حفظ آثار بدهند باز هم به تنهايي نمي‌تواند اين بار بزرگ را از زمين بردارد.
وي خاطرنشان كرد: كارها در عرصه دفاع مقدس بايد اثرگذار و ماندگار باشد و كارهاي روبنايي و نخ‌نما شده براي اين عرصه مناسب نيست.
خادمي تصريح كرد: 22 وزارتخانه در شوراي علمي دايرة‌المعارف دفاع مقدس نقش داشتند و جلد يك و دو كه بيرون آمد و تقديم رهبري شد، ايشان گفتند كار بسيار دقيق، عميق و قشنگي بوده است.
خادمي ادامه داد: اين دايرة‌المعارف به ترتيب حروف الفباست و هر جلد آن بسيار قطور است و شايد تا 30 جلد نيز برسد.
خادمي همچنين با اشاره به هزينه 24 ميلياردي دولت در سال گذشته در بحث راهيان نور بيان داشت: اين ميزان كمك دولت براي بنياد حفظ آثار افتخار است.
وي بيان داشت: اثرگذاري به معناي قانع شدن است و به معناي اينكه مخاطب بخشي از علوم دفاع مقدس را بفهمد و بداند كه چه اتفاقي در آن دوران طلايي افتاده است و راهيان نور توانسته تا حد زيادي در اين زمينه اثرگذار باشد.
خادمي اظهار اميدواري كرد؛ در بحث راهيان نور، كاري نو، شيك و اثرگذار با زبان نسل امروز به نسل جوان انقلاب اسلامي تقديم شود و از كارهاي سطحي در اين زمينه پرهيز شود.
وي يادآور شد: تاكنون 6 هزار و 500 جلد كتاب در عرصه دفاع مقدس چاپ شده و بنياد حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس در اين زمينه كمك كرده است اما هنوز كم است و جا براي كارهاي بزرگ‌تر وجود دارد.
خادمي خاطرنشان كرد: بنياد حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس متولي صيانت از دستاوردهاي فرماندهان جنگ و دفاع مقدس است و اميدواريم در اين حوزه بتوانيم رسالت خود را به درستي انجام دهيم.
به گزارش فارس، در اين مراسم از تلاش‌هاي علي هژبري تقدير و سيدهدايت‌الله بني فاطمه به عنوان مديركل بنياد حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس معرفي شد.
هژبري به مدت 32 سال در مسئوليت‌هاي مختلف در سپاه كرمان، يزد، رفسنجان، سيستان و بلوچستان، تيپ الغدير و ... به فعاليت پرداخت و به افتخار بازنشستگي نائل آمد.
بني فاطمه نيز از چهره‌هاي قديمي در سپاه مهريز، خاتم، يزد، صدوق و ... است و چند ماه نيز در لبنان خدمت كرده است.
انتهاي پيام/ز20/ب

 
 
سه شنبه 30 فروردین 1390  10:52 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها