0

احمدي‌نژاد خطر دخالت اطرافيانش را در امور جدي بگيرد

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

احمدي‌نژاد خطر دخالت اطرافيانش را در امور جدي بگيرد

نسخه چاپي ارسال به دوستان
هشدار حزب مؤتلفه؛
احمدي‌نژاد خطر دخالت اطرافيانش را در امور جدي بگيرد

خبرگزاري فارس: دبيركل حزب مؤتلفه اسلامي از رئيس جمهور خواست كه مانع دخالت اطرافيانش در عزل و نصب‌ها شود و تا دير نشده متوجه خطر وجود اين نوع دخالت‌ها باشد‌.

به گزارش خبرگزاري فارس محمد نبي حبيبي، دبيركل حزب موتلفه اسلامي كه در پايان نشست دبيران اين حزب سخن مي‌گفت، در خصوص بركناري وزير اطلاعات توسط رئيس جمهوري اظهار داشت: لازم بود كه رئيس جمهور محترم پس از بازديد رهبر معظم انقلاب از وزارت اطلاعات و تقدير از تلاشهاي اين وزارتخانه به ويژه وزير محترم حجت الاسلام والمسلمين مصلحي، با هيچ توجيهي به چنين اقدامي مبادرت نكنند.

دبير كل حزب موتلفه اسلامي تصريح كرد: ما به رياست محترم جمهوري توصيه برادرانه مي‌كنيم اختيار آقايان وزرا در عزل و نصب معاونين خود را محفوظ بدارند و قبول كنند كه دخالت برخي اطرافيان ايشان در عزل و نصب‌ها در وزارتخانه‌ها علاوه بر اينكه هيچ توجيه اداري ندارد حكايت از يك نوع اعمال نظر ويژه برخي از اطرافيان نزديك ايشان دارد كه اميدواريم تا بيش از اين دير نشده خطرات وجود اين نوع دخالتها و اعمال نظرهاي ويژه را احساس كنند و با آن برخورد نمايند.

حبيبي با محكوم كردن دخالت‌هاي ناتو و نيز كشتار بي‌گناهان در ليبي، يمن و بحرين، اظهار داشت: پس لرزه‌هاي زلزله سياسي در خاورميانه مهيب‌تر از زلزله اوليه است، هرچه جلوتر مي‌رويم صداي مظلوميت ملت‌هاي ستم ديده را رساتر مي‌شنويم.

وي افزود: آمريكا در حال ترجمه صداي مردم خاورميانه به زبان عبري و نيز در حال نفوذ در انقلابها در شرايط جديد و مصادره آن به نفع منافع غرب است اما مردم منطقه با سه شعار كليدي مرگ بر اسرائيل، مرگ بر آمريكا و مرگ بر مستبدين وابسته به بيگانگان، پاسخ شرارتهاي آمريكا و ناتو را مي‌دهند.

دبيركل حزب موتلفه اسلامي، تصريح كرد: مردم منطقه نيك مي‌دانند كه مردم سالاري آنها در خطر نفوذ سرويس‌هاي آمريكا ، انگليس و رژيم صهيونيستي است به همين دليل، تجمعات و اعتراضات پايان نيافته و مقاومت تا پيروزي ادامه دارد.

وي با اشاره به جنايات آل سعود در بحرين بيان داشت: تانك‌هاي سعودي به راحتي مردم را در خيابانها نشانه مي‌گيرند و بولدوزرهاي آنان مساجد و حسينيه‌ها را ويران مي‌كنند، زندانها مملو از مبارزان مسلمان بحريني است، آل خيلفه سياست سركوب را تا كي مي‌خواهد ادامه دهد، دير يا زود نصرت الهي به مردم بحرين و عربستان خواهد رسيد و شكنجه‌گران و متجاوزان به حقوق ملت به زودي به دادگاه عدل الهي سپرده خواهند شد.

حبيبي با اشاره به تاكيد و اصرار مردم تونس و مصر به محاكمه بن علي و مبارك، ابراز داشت: حكام مستبد عرب دير يا زود در دادگاه‌هاي مردم منطقه به محاكمه تن خواهند داد ما در اين ترديدي نداريم.

وي قتل عام مردم ليبي و يمن، در سايه حمايت‌هاي ناتو از قذافي و علي عبداله صالح را اوج شرارت هاي غرب دانسته، تاكيد كرد: افكار عمومي جهان اين ستم را تاب نخواهد آورد، غرب روزي بايد پاسخگوي اشتباهات خود در حمايت از حكام مستبد منطقه باشد، اكنون شعار دموكراسي خواهي غرب مضحكه‌اي بيشتر نيست و عمل غربزدگاني كه ژست مردم‌گرايي مي‌گيرند از آنان مضحك‌ترند.

به گزارش روابط عمومي حزب موتلفه اسلامي دبيركل حزب موتلفه اسلامي در مورد آخرين وضعيت منافقين در عراق، اظهار داشت: ما از موضع دولت عراق در اخراج گروهك تروريستي منافقين و كومله تشكر مي‌كنيم، منافقين و كومله علاوه بر اينكه دستشان به خون ملت ايران آغشته است در عراق جناياتي عليه كردها و شيعيان كرده‌اند كه بايد پاسخگو باشند.

وي افزود: به عنوان نمونه فقط از شوراي مركزي حزب موتلفه اسلامي شخصيتهاي بزرگي به دست منافقين كوردل به شهادت رسيده‌اند، دولت عراق بايد سران جنايتكار منافق را به دولت ايران تسليم كنند. بقيه افرادي كه در اردوگاه اشرف هستند و اگر مرتكب جرم و جنايتي نشده‌اند بايد بتوانند به ايران بيايند و در كنار خانواده‌هاي خود زندگي كنند.

دبير كل حزب موتلفه اسلامي همچنين با اشاره به روز ارتش و روز به ذلت افتادن ارتش آمريكا در صحراي طبس گفت: محبوبيت و اقتدار ارتش هيچ گاه در تاريخ ايران به اين حد نرسيده و امروز ارتش با توليد انواع ادوات جنگي در مرز خودكفايي است، ارتش ايران امروز موجب افتخار جهان اسلام است، با تحولاتي كه در كشورهاي اسلامي خاورميانه رخ داده است، اميدواريم روزي برسد يك ارتش متحد اسلامي تحت عنوان سپاه محمد رسول الله(ص) تشكيل شود و از كيان اسلام در برابر صهيونيسم و امپرياليسم با اقتدار دفاع كند.

وي افزود: قدرت امروز ارتش در خدمت محرومين، مستضعفين و ملت‌هاي مظلوم منطقه است، لذا همان‌طور كه مقام معظم رهبري فرمودند؛ امروز ارتش بايد همه ظرفيت‌هاي علمي و عملي خود را به ميدان بياورد.

حبيبي با اشاره به شكست لشگركشي آمريكا در اوايل انقلاب به طبس خاطر نشان كرد: اولين آثار و نشانه‌هاي اينكه انقلاب اسلامي ايران از سوي خدا حمايت مي‌شود را در شكست ارتش آمريكا در صحراي طبس مشاهده كرديم‌ سحرگاه پنجم ارديبهشت 1359 جنود الهي بر تبهكاران تفنگدار آمريكايي فرود آمدند و آنها را به خاك مذلت نشاندند.

وي افزود: قبل از اينكه ملت پاسخ تجاوز نظامي آمريكايي‌ها را بدهند خداوند متعال شماري از آنان را به جهنم فرستاد و بقيه با فرار به مقرهاي خود تجاوز را پايان يافته اعلام كردند، آمريكا بايد بداند در برابر اراده خدا واراده ملتها راهي جز تسليم ندارد.

دبيركل حزب موتلفه اسلامي در خصوص بركناري وزير اطلاعات توسط رئيس جمهوري اظهار داشت: لازم بود كه رئيس جمهور محترم پس از بازديد رهبر معظم انقلاب از وزارت اطلاعات و تقدير از تلاشهاي اين وزارتخانه به ويژه وزير محترم حجت الاسلام والمسلمين مصلحي، با هيچ توجيهي به چنين اقدامي مبادرت نكنند.


انتهاي پيام/ك*

 
 
سه شنبه 30 فروردین 1390  10:26 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها