0

فعال سياسي: افراد تابعيت گرفته در بحرين نقش خرابکارانه درخارج ايفا مي کنند

 
ali_ali0934
ali_ali0934
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : فروردین 1390 
تعداد پست ها : 6676
محل سکونت : فارس شیراز

فعال سياسي: افراد تابعيت گرفته در بحرين نقش خرابکارانه درخارج ايفا مي کنند

تهران / واحد مرکزی خبر / سیاسی 1390/01/30 00:48:32.04 فعال سیاسی بحرینی گفت افرادی که به آنها در بحرین تابعیت داده شده است نقش خرابکارانه در خارج از کشور ایفا می کنند. کریم المحروس در مصاحبه اختصاصی با شبکه تلویزیونی العالم درباره سیاست سکوت جامعه بین المللی در برابر حوادث بحرین ، گفت به نظر من اکنون جهانیان کم کم به واقعیت اوضاع حاکم بر بحرین پی می برند.

اوضاع سیاسی تا قبل از فعالیت سازمان های بین المللی کاملا تفاوت داشت.

حوادث بحرین قبل از ورود سازمان های بین المللی طایفه ای به نظر می رسید اما با گزارش های بین المللی و پی بردن به اوضاع بحرین از نزدیک ، دیدگاه درباره حوادث بحرین تغییر کرد بنابراین این سازمان ها با برقراری تماس با رسانه ها و مطبوعات و انتشار مقاله های متعدد در مطبوعات اروپا و آمریکا نقش زیادی ایفا کردند و این،نقش زیادی در اعمال فشار مدنی بر طرفهای سیاسی در جامعه بین المللی داشت.

وی تصریح کرد اعطای تابعیت به اتباع خارجی در بحرین با مشارکت میان دستگاه اطلاعات عربستان و دستگاه اطلاعات بحرین با نظارت واشنگتن صورت گرفته است.

قبلا فکر می کردیم که هدف از این اقدام فقط تغییر بافت جمعیتی در بحرین میان سنی و شیعه است اما اکنون مشخص شده است افرادی که به آنها در بحرین تابعیت داده شده است نقش خرابکارانه در خارج از کشور ایفا می کنند.

اکنون بسیاری از کسانی که به آنها در بحرین تابعیت داده شده است از بحرین خارج شده اند تا در تعدادی از مناطق و کشورها از جمله سوریه و مصر اقدامات خرابکارانه انجام دهند.

منبع واحد مرکزی خبر

سه شنبه 30 فروردین 1390  9:28 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها