0

كسب رتبه برتر دانشگاه آزاد اسلامی واحدتهران مرکزی در ارزيابی ستاد اقامه نماز منطقه 8دانشگاه آزاداسلا

 
labeik_ya_khameneei
labeik_ya_khameneei
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 1819
محل سکونت : آذربایجان غربی

كسب رتبه برتر دانشگاه آزاد اسلامی واحدتهران مرکزی در ارزيابی ستاد اقامه نماز منطقه 8دانشگاه آزاداسلا

 

آنا: معاون فرهنگی دانشگاه آزاداسلامی واحدتهران مرکزی از كسب رتبه برتر واحدتهران مرکزی در ارزيابی ستاد اقامه نماز در بین واحدهای دانشگاهی سراسرکشور خبر داد.
به گزارش آنا،مرتضی محمودی درگفتگویی اظهار داشت: برگزاری همایش هاو مسابقات فرهنگی و هنری تاثیرگذار در خصوص نماز، ویژه دانشجویان ،کارکنان ،استادان و خانواده هایشان از جمله:مسابقه كتاب‌خوانی، برگزاری جشن تكليف ويژه ،كسب رتبه‌های برتر در مسابقه‌های فرهنگی و هنری و همچنین تشکیل کانونهای جرعه نور از جمله اقدامات انجام شده و عوامل موثر در كسب اين موفقيت بوده است.
محمودی معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحدتهران مرکزی با اشاره به آیه«إنّ الصلوة تنهي عن الفحشا والمنكر »افزود:خداوند و ائمه اطهار نماز را ستون دین می دانند و هدف اصلی دین برای رساندن انسان به سوی خداست و نماز،عامل مهم تکامل انسان است تا جائیکه انسان خدا را در خود می بیند.
وی در خاتمه افزود: با بالابردن سطح دانش و شناخت واقعی نسل جوان در خصوص نماز ،آنها به باور و یقین می رسند وبه سوی تكامل انسانی، اهداف الهی و حلقة اتصال خدا حرکت می کنند تا جائیکه جوان به پرستشی آگاهانه و از روی اخلاص به عبادت معبود خویش می پردازد و عشقی سرشار از آگاهی و شایستة خداوند را در خود پرورش میدهد.
عامر عابدی
 

13:57:55 1390/01/30

حسین  منی و انا من حسین

سه شنبه 30 فروردین 1390  9:07 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها