0

رشد صد درصدی اعزام کاروان راهیان نور دانشجویان واحد شاهرود

 
labeik_ya_khameneei
labeik_ya_khameneei
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 1819
محل سکونت : آذربایجان غربی

رشد صد درصدی اعزام کاروان راهیان نور دانشجویان واحد شاهرود

 

 

 مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود از رشد بیش از 100 درصدی دانشجویان اعزامی در کاروانهای راهیان نور در این دانشگاه خبر داد .
به گزارش آنا؛ سید امیر رضا حسینی نژاد گفت : امسال 55 نفر از خواهران و 70 نفر از برادران در قالب کاروانهای جداگانه و در دو مرحله به مناطق جنگی اعزام شدند . وی افزود : دانشجویان در این سفر معنوی از مناطق عملیاتی چون شوش ، پادگان دو کوهه ، اندیمشک ، فتح المبین ، فکه ، طلائیه ، شلمچه ، خرمشهر و سوسنگرد دیدن کردند .
حسینی نژاد با اشاره به رشد 100 درصدی حضور دانشجویان در کاروان راهیان نور این دانشگاه اظهار داشت : شوق و علاقه دانشجویان هر سال نسبت به سال گذشته برای سفر به مناطق عملیاتی و لمس رشادتهای رزمندگان اسلام از نزدیک بیشتر و بیشتر می شود و این نشان دهنده آنست که هر چه در مورد نشان دادن واقعیات دفاع مقدس بیشتر تلاش گردد اثر آن بر جامعه جوان ما که تشنه دریافت اینگونه رشادتها هستند افزوده خواهد شد .
مدیر روابط عمومی واحد دانشگاهی شاهرود خاطر نشان کرد : دفتر فرهنگ اسلامی ، بسیج دانشجویی و حوزه معاونت دانشجویی همکاری خوبی را در اجرای هر چه بهتر اعزام کاروان راهیان نور داشتند .

08:37:53 1390/01/30

 

حسین  منی و انا من حسین

سه شنبه 30 فروردین 1390  8:46 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها