0

ردنپ گزارش ها در خصوص پيوستن خود به چلسي را رد کرد

ali_ali0934
ali_ali0934
کاربر طلایی2
تعداد پست ها : 6676

ردنپ گزارش ها در خصوص پيوستن خود به چلسي را رد کرد

تهران/ واحد مرکزی خبر/ ورزشی 1390/01/30 گزارش ها روز سه شنبه حاکی از آن است که هری ردنپ سرمربی تیم فوتبال تاتنهام انگلیس، گزارش هایی را که وی را با انتقال به تیم فوتبال چلسی مرتبط می کند، رد کرد. ردنپ در مصاحبه ای، اظهارات در گزارش های مطبوعاتی را که وی به عنوان جانشین احتمالی کارلو آنچلوتی سرمربی ایتالیایی در استمفورد بریج شناخته شده است، رد کرد. ردنپ گفت : quotation mark این فقط یک شایعه است و من هیچ گاه با مقامات باشگاه چلسی صحبت نکرده ام.

هیچکس نیز با من تماس نگرفته و نگفته است که باشگاه چلسی علاقه مند به خدمت گرفتن من است quotation mark . وی افزود : quotation mark من در حال حاضر، در باشگاه تاتنهام مشغول به کار هستم و به آن فکر می کنم.

من باشگاه تاتنهام را دوست دارم و در این باشگاه خوشحال هستم quotation mark . ردنپ تا ژوئن دو هزار و سیزده میلادی با باشگاه تاتنهام قرارداد دارد و نام وی بارها به عنوان جانشین احتمالی فابیو کاپلو سرمربی ایتالیایی تیم ملی فوتبال انگلیس پس از مرحله نهایی رقابت های جام ملت های اروپا یورو دو هزار و دوازده مطرح شده است. به گزارش خبرگزاری فرانسه از لندن، تیم فوتبال تاتنهام در حال حاضر در رده پنجم جدول رده بندی رقابت های لیگ برتر انگلیس قرار دارد و روز چهارشنبه در یک باری حساس باید مقابل تیم فوتبال آرسنال به میدان برود. 153/136

منبع واحد مرکزی خبر

سه شنبه 30 فروردین 1390  7:40 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها