0

در آستانه نودمين سفر استاني رئيس جمهور کردستان ميزبان 10 عضو کابينه دولت است

 
hamed1368104
hamed1368104
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 3294
محل سکونت : بوشهر

در آستانه نودمين سفر استاني رئيس جمهور کردستان ميزبان 10 عضو کابينه دولت است

در آستانه نودمين سفر استاني رئيس جمهور
کردستان ميزبان 10 عضو کابينه دولت است
جام جم آنلاين: در ادامه دور سوم سفرهاي استاني و همزمان با نودمين سفر رئيس جمهور و هيات دولت به استان كردستان، 10 عضو كابينه به شهرها و مناطق مختلف اين استان سفر مي‌كنند.

به گزارش جام‌جم آنلاين به نقل از پايگاه اطلاع رساني دولت، هم زمان با آغاز دور سوم سفر استاني هيات دولت به استان كردستان، 10 نفر از اعضاي دولت از امروز سه شنبه (30 فروردين ماه) با سفر به شهرهاي مختلف استان، ضمن بررسي روند پيشرفت مصوبات دور اول و دوم سفرهاي استاني دولت‌هاي نهم و دهم، مشكلات، كمبودها و راه‌هاي تسريع در روند اجراي مصوبات را در مناطق مختلف استان كردستان پيگيري مي‌كنند.

بر اساس اين گزارش، مصطفي محمدنجار؛ وزير كشور، مرضيه وحيد دستجردي؛ وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي و رضا تقي پور؛ وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات به ترتيب در شهرستان‌هاي سنندج، ديواندره و بانه حضور مي‌يابند و در جريان مسائل و مشكلات اين شهرستان‌ها قرار خواهند گرفت.

بر اين اساس، مرتضي بختياري؛ وزير دادگستري در شهرستان سقز و محمد عباسي؛ وزير تعاون در شهرستان سرو آباد حضور خواهد يافت و در جريان مسائل و مشكلات اين شهرستان‌ها قرار مي‌گيرند و در جلسه شوراي اداري اين شهرها شركت خواهند كرد.

همچنين صادق خليليان؛ وزير جهاد كشاورزي و عبدالرضا شيخ الاسلامي؛ وزير كار و امور اجتماعي ديگر اعضاي كابينه دولت هستند كه به شهرستان‌هاي بيجار و كامياران سفر خواهند كرد.

بر اين اساس، حميدرضا حاجي بابايي؛ وزير آموزش و پرورش، مهدي غضنفري؛ وزير بازرگاني و علي اكبر محرابيان؛ وزير صنايع و معادن به ترتيب در شهرستان‌هاي دهگلان، مريوان و قروه حضور خواهند يافت و از نزديك با مردم اين شهرها ديدار خواهند كرد.

همچنين افتتاح پروژه‌ها و طرح‌هاي عمراني استان كردستان از ديگر برنامه‌هاي سفر اعضاي هيات دولت به شهرستان‌هاي اين استان است، ضمن اين‌كه هيات وزيران با سفر به شهرهاي مختلف اين استان در جلسات شوراي اداري شهرستان‌هاي اين استان نيز حضور خواهند يافت.

از جمله برنامه‌هاي رئيس جمهور در نودمين سفر استاني، حضور دركارگروه فرهنگ و هنر استان، ديدار با خانواده شهدا وايثارگران، ديدار با برگزيدگان و مديران اجرايي استان، شركت در جلسه هيات دولت استان كردستان و همچنين انجام گفتگوي زنده تلويزيوني با مردم از طريق شبكه محلي خواهد بود.

سه شنبه 30 فروردین 1390  7:03 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها