0

معاون وزير: آذربايجان غربي قابليت تبديل به استان پيشرو در امور دام را دارد

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

معاون وزير: آذربايجان غربي قابليت تبديل به استان پيشرو در امور دام را دارد

معاون وزير: آذربايجان غربي قابليت تبديل به استان پيشرو در امور دام را دارد
اروميه- معاون وزير جهاد كشاورزي در امور بهبود دام گفت: آذربايجان غربي قابليت تبديل به استان پيشرو در امور دام را دارد.

'سعادت الله عباسي' روزسه شنبه درجمع اعضاي تشكل هاي دامي آذربايجان غربي در اروميه افزود: اين استان ظرفيتهاي بالقوه بسياري در عرصه دامپروري دارد كه بايد از اين ظرفيت ها به نحو مطلوب استفاده كرد.


وي، با تاكيد بر همراهي تشكل هاي دامپروري براي توسعه اين صنعت در استان گفت: دولت حمايت هاي ويژه اي را دراين راستا پيش بيني كرده كه مي توان با استفاده از اين بسته هاي حمايتي زمينه توسعه استان و كشور را فراهم كرد.


رييس سازمان جهاد كشاورزي آذربايجان غربي نيز در اين جلسه با اشاره به عزم مديريت حوزه كشاورزي در استان براي ايجاد تحول در پرورش دام گفت: مي توان با برنامه ريزي مناسب و ارايه راهكارهاي جديد گام هاي اساسي را در جهت توسعه تبديل شدن صنعت دامپروري استان به صنعتي مدرن و قابل اتكا برداشت.


'محمدرضا اصغري' هدفمندسازي يارانه ها را از مهمترين اقدامات دولت در كشور برشمرد و اظهاركرد: اجراي اين قانون تاثيرات مثبت بسزايي در پي داشته كه از جمله آنها مي توان به افزايش 10 درصدي ميزان جوجه ريزي در استان اشاره كرد.


دراين جلسه فعالان صنعت دامداري استان به بيان مشكلات خود در رابطه با امور دام پرداخته و نظرات خود را درجهت بهبود وضعيت خود با معاون وزير جهاد كشاورزي در ميان گذاشتند.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

سه شنبه 30 فروردین 1390  6:21 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها