0

خانه ریاضی در دانشگاه قم ایجاد می‌شود

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

خانه ریاضی در دانشگاه قم ایجاد می‌شود

شاهرخی:
خانه ریاضی در دانشگاه قم ایجاد می‌شود
قم - خبرگزاری: معاون فرهنگی دانشگاه قم از راه اندازی "خانه ریاضی" در این دانشگاه خبرداد.

به گزارش خبرنگار مهر در قم، حجت الاسلام احمدرضا شاهرخی ظهر سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به برنامه‌های حمایتی معاونت فرهنگی دانشگاه قم از انجمن‌های علمی گفت: در شرف تاسیس خانه ریاضی هستیم.

وی با اشاره به آئین نامه جدید وزارت علوم در ارتقاء استادان ابرازداشت: طبق این آئین نامه اساتید باید در مباحث فرهنگی حضور فعالی داشته باشند و ارتقاء آنها وابسته به حضور فعال فرهنگی آنان است.

معاون فرهنگی دانشگاه قم خاطرنشان کرد: ساماندهی استفاده از توان هیئت علمی دانشگاه از دیگر برنامه‌های آینده معاونت فرهنگی است.

 ایجاد شورای مطالعات راهبردی و فرهنگی در دانشگاه قم

وی اضافه کرد: تدوین برنامه هایی که دربردارنده آسیب شناسی علمی در پیشبرد مسایل فرهنگی است، تشکیل شورای مطالعات راهبردی و فرهنگی در دانشگاه و اجرای برنامه در مناسبتها از دیگر طرحهای معاوت فرهنگی دانشگاه قم به شمار می آید.

شاهرخی با بیان اینکه برای تدوین بهتر برنامه های فرهنگی از نظرات صاحبنظران و استادان دانشگاه استفاده خواهد شد تصریح داشت: ساماندهی فعالیت مراکز فرهنگی دیگر همانند جهاد دانشگاهی در دانشگاه از جمله وظایف این معاونت است.

مبانی تفکیک جنسیتی در دانشگاه تدوین شود

وی با تاکید بر اصل تفکیک جنسیتی و ارایه الگوی عملی موفق از سوی دانشگاه قم اظهارداشت: باید مبانی نظری این موضوع که بعد عملی آن با موفقیت سپری شده است تدوین شود.

شاهرخی با اشاره به فعالیت کانون قرآن دانشگاه ابرازداشت: این کانون سابقه فعالیت زیادی دارد و فعالیتهای خوبی هم داشته است. 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

سه شنبه 30 فروردین 1390  6:03 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها