0

کاظمیان: برای سرگروه شدن باید پیروز شویم/ امیدوارم حریف پرسپولیس نشویم

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

کاظمیان: برای سرگروه شدن باید پیروز شویم/ امیدوارم حریف پرسپولیس نشویم


گزارش خبرنگار مهر از دوحه قطر/
کاظمیان: برای سرگروه شدن باید پیروز شویم/ امیدوارم حریف پرسپولیس نشویم
مهاجم تیم فوتبال سپاهان ایران با بیان اینکه امیدوار است پرسپولیس سه دیدارش در دور برگشت لیگ قهرمانان آسیا را با پیروزی پشت سر بگذارد، گفت: برای سرگروه شدن باید برابر الغرافه پیروز شویم.

جواد کاظمیان در گفتگو با خبرنگار اعزامی مهر به دوحه قطر، در مورد دیدار سپاهان برابر الغرافه ضمن بیان مطلب فوق گفت: شرایط تیم ما بسیار خوب است و برای اینکه بتوانیم به عنوان سرگروه به مرحله بعدی صعود کنیم باید در این بازی پیروز شویم.

وی ادامه داد: این دیدار آخرین شانس تیم الغرافه است که شانس صعود به مرحله حذفی را از دست ندهد، ما قطعا کارسختی برابر این تیم که مربی بزرگی همچون متسو و نفرات تاثیرگذاری سود می‌برد پیش رو داریم اما برای هدفمان کسب 3 امتیاز این بازی است.

مهاجم تیم فوتبال سپاهان با تاکید بر اینکه الجزیره ناامید شاید نتواند از الهلال امتیاز کسب کند، خاطرنشان کرد: ما اگر در این دیدار پیروز شویم در دو بازی آینده کار ساده‌تری پیش رو داریم اما در صورت از دست دادن امتیاز، بازی بعدی ما در اصفهان برابر الهلال بسیار سخت خواهد شد.

کاظمیان در پایان با بیان اینکه هدف اصلی سپاهان صعود از این گروه به عنوان تیم نخست است، گفت: امیدوارم پرسپولیس هم در سه بازی بعدی اش پیروز شود تا راهی مرحله حذفی شود اما دوست ندارم در مرحله دوم با این تیم در مرحله حذفی روبرو نشویم.

دیدار تیم‌های فوتبال سپاهان ایران و الغرافه قطر در دور برگشت گروه نخست مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان آسیا ساعت 18:50 چهارشنبه هفته جاری به وقت قطر در ورزشگاه اختصاصی الغرافه برگزار می‌شود.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

سه شنبه 30 فروردین 1390  6:01 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها