0

اينترنت حلال در ايران راه اندازي مي‌شود

 
fenche_man1368
fenche_man1368
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مهر 1388 
تعداد پست ها : 380
محل سکونت : گلستان

اينترنت حلال در ايران راه اندازي مي‌شود

اينترنت حلال در ايران راه اندازي مي‌شود


مي‌توان شبكه اينترنت حلال را توسعه داد و به ساير كشورهاي اسلامي و همسايه متصل كرد. وي با اشاره به ثبت كنسرسيوم "ايرانيان‌نت" گفت: اين كنسرسيوم قرار است در زمينه توسعه شبكه فيبرنوري فعاليت كند كه در آن صورت شاهد افزايش سرعت اينترنت در كشور خواهيم بود.

ایرنا - معاون نظارت و هماهنگي در سياست‌هاي اقتصادي معاون اول رييس جمهوري گفت: نخستين شبكه اينترنت حلال كه از سايت‌هاي غيراخلاقي پاك شده است، اولين‌بار در ايران راه‌اندازي مي‌شود.

علي آقامحمدي با بيان اينكه مقدمات راه‌اندازي اين شبكه در كشور آماده شده است، افزود: مي‌توان شبكه اينترنت حلال را توسعه داد و به ساير كشورهاي اسلامي و همسايه متصل كرد. وي با اشاره به ثبت كنسرسيوم "ايرانيان‌نت" گفت: اين كنسرسيوم قرار است در زمينه توسعه شبكه فيبرنوري فعاليت كند كه در آن صورت شاهد افزايش سرعت اينترنت در كشور خواهيم بود.

به گفته آقامحمدي، با راه‌اندازي شبكه اينترنت حلال شاهد تحولات بزرگي در عرصه دولت الكترونيكی، تجارت الكترونيكی و بانكداري الكترونيكی خواهيم بود و تمام خدمات الكترونيكي از طريق اين شبكه در اختيار كاربران اينترنت داخلي قرار مي‌گيرد. وي تاكيد كرد: جاي اينترنت جهاني محفوظ است و در كنار اينترنت داخلي،‌ دسترسي به شبكه جهاني اينترنت همچنان امكان‌پذير خواهد بود.

سه شنبه 30 فروردین 1390  5:37 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها