0

نقد مستند انحرافی در مدارس علمیه خواهران

 
ansaralmahdi
ansaralmahdi
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : دی 1387 
تعداد پست ها : 299
محل سکونت : یزد

نقد مستند انحرافی در مدارس علمیه خواهران

ایسنا: حجت‌الاسلام محمدتقی قندی با اشاره به توزیع لوح فشرده ظهور بسیار نزدیک است در سطح کشور، تصریح کرد: محتوای این لوح فشرده هم از لحاظ علمی و هم از لحاظ تاثیرات سوء بر عقاید جامعه مورد نقد جدی حوزه‌های علمیه قرار گرفته است.

وی اضافه کرد: به منظور آشنایی اساتید، دانش‌آموختگان و طلاب حوزه‌های علمیه خواهران با اشکالات این لوح فشرده، تعداد سه نسخه از مجله امان که حاوی نقد این لوح فشرده است، به همراه لوح‌های فشرده فیلم و نقد آن به مدارس علمیه خواهران سراسر کشور ارسال شده است.

 

معاون فرهنگی تربیتی حوزه‌های علمیه خواهران گفت: از مدارس علمیه خواهران سراسر کشور خواسته شده است تا ضمن اطلاع‌رسانی، با برنامه‌ریزی مناسب، زمینه بهره‌مندی مجموعه طلاب، اساتید و کادر مدارس را از نقدهای مطرح شده در ارتباط با این لوح فشرده فراهم کنند و با روشنگری مبلغین از تاثیرات سوء فیلم مذکور در سطح جامعه جلوگیری کنند.

 

وی با اشاره به تاثیر قابل ملاحظه مدارس علمیه خواهران در محیط‌ های پیرامونی در شهرهای مختلف کشور، تصریح کرد: عدم اطلاع‌رسانی در قبال تولیداتی مانند ظهور نزدیک است، می‌تواند آثار مخربی در جامعه به ویژه محافل مذهبی داشته باشد.

.:: یزد دانلود | YazdDL ::.

مرجع دانلود فارسی زبانان

---------------------------------------------------------------------------

شیوه ای نوین در کسب درآمد اینترنتی

 

سه شنبه 30 فروردین 1390  5:33 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها