0

مدیر هسته گزینش مازندران منصوب شد

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

مدیر هسته گزینش مازندران منصوب شد

 
مدیر هسته گزینش مازندران منصوب شد
ساری - خبرگزاری مهر: رحیم ولایتی در حکمی از سوی استاندار مازندران به عنوان مدیر هسته گزینش استانداری مازندران منصوب شد.

به گزارش خبرنگار مهر، معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران ظهر سه شنبه در مراسم معارفه مسئول جدید هسته گزینش استانداری مازندران با اشاره به اهمیت جایگاه گزینش در ادارات و نهادهای دولتی، گفت: هسته های گزینش در سال جدید، باید با رعایت سه اصل سرعت، دقت و صحت در راستای اجرای رسالت خطیر خود تلاش کنند.

رحیم ولایتی، مدیر هسته گزینش استانداری مازندران در این مراسم با اشاره به دیدگاه های ویژه امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری به امر گزینش در ادارات گفت: نگاه نافذ و رهنمودهای امام (ره) و رهبری معظم انقلاب در امر گزینش، همه دست اندرکاران را برای رسیدن به سر منزل مقصود راهنمایی و هدایت می کند.

وی افزود: اهمیت انتخاب افراد صالح برای مشاغل مختلف بر کسی پوشیده نیست و مدیران نیازمندند با گزینش صحیح، افراد مناسب را برای تصدی موقعیت های شغلی متفاوت انتخاب کنند.

مدیر هسته گزینش استانداری با بیان اینکه در دنیا بیشترین سرمایه گذاری برای انتخاب انسانهای شایسته و مدیران کارآمد صورت می گیرد، اظهار داشت: در صورت قرارگرفتن افراد شایسته در راس امور موجبات تحول جامعه فراهم می شود که این موضوع بیانگر حساسیت جایگاه گزینش است.

ولایتی خاطرنشان کرد: اقدامات و خدمات حوزه های گزینش در دستگاه ها و ادارات استان، در راستای ارتقاء سلامت اداری و اعتلای فضای خدمت رسانی به مردم است.

در پایان این مراسم با اهدای جوایزی از رابطان هسته های گزینش در سطح استان تجلیل شد.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

سه شنبه 30 فروردین 1390  5:19 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها