0

برگزیدگان جشنواره تجارب و نوآوری در قم تجلیل شدند

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

برگزیدگان جشنواره تجارب و نوآوری در قم تجلیل شدند

 
برگزیدگان جشنواره تجارب و نوآوری در قم تجلیل شدند
قم - خبرگزاری مهر: همایش تجلیل از برگزیدگان جشنواره تجارب و نوآوری انجمن اولیاء و مربیان مدارس استان قم برگزار شد.

رئیس گروه انجمن اولیا و مربیان مدارس استان قم در گفتگو با خبرنگار مهر در قم بیان داشت: این جشنواره به طور معمول در نیمه اول هرسال آغاز می‌شود که در سال جاری شروع فراخوان جشنواره کمی با کمی تأخیر از اسفندماه سال 89 آغاز شد و تا دو ماه دیگر اولیا و مربیان فرصت ارسال مقاله به دفتر انجمن اولیا و مربیان را دارند.

علی یوسفی در خصوص افزایش کمی و کیفی آثار ارسالی به جشنواره نسبت به سال گذشته اظهار داشت: در جشنواره سال جاری امتیاز دهی به قسمت‌های مختلف جشنواره افزایش پیدا کرده است و همچنین تنوع شرکت کنندگان و مشارکت اولیا بیشتر شده است.

وی در رابطه با میزان مقالات ارسال شده به جشنواره اضافه کرد: این جشنواره برای تجلیل از افراد برتر در سال 88 – 89 است که در مجموع 119 مقاله به انجمن اولیا و مربیان ارسال کرده‌اند که پیش بینی می‌کنیم میزان مقالات به جشنواره در سال جاری 10 درصد بیشتر از سال گذشته باشد.

رئیس گروه انجمن اولیا و مربیان مدارس قم اضافه کرد:‌ در پایان مراسم از 43 نفر از برترین‌های جشنواره تقدیر به عمل خواهد آمد.

وی در خصوص اهداف برگزاری جشنواره تجارب و نوآوری انجمن اولیاء و مربیان مدارس استان قم بیان داشت: هدف از اجرای این جشنواره مشارکت اولیا و مربیان در ارائه ایده های نو و خلاقانه در مسائل آموزشی و پرورشی دانش آموزان است که این جشنواره در سه بخش پیشنهادی ، اجرایی و مطالعاتی برگزار می شود و آثار و مقالات در رابطه با این سه بخش است.

یوسفی ادامه داد: بعد از اتمام فرصت دریافت مقالات، آنها را به هیئت داوران ارجاع خواهیم شد که در هر بخشی 6 داور وجود دارد و سرانجام به نفرات برتر لوح تقدیر از وزارت آموزش و پرورش و هدایای اهدا خواهد شد.

وی گفت: در جشنواره سال گذشته 34 اثر در رابطه با آموزش خانواده و 85 اثر نیز مطالعاتی بوده است که مشارکت خوبی از سوی اولیاء و مربیان صورت گرفته است.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

سه شنبه 30 فروردین 1390  5:17 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها