0

خوابگاه های دانشگاه قم از سطح شهر جمع آوری می‌شود

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

خوابگاه های دانشگاه قم از سطح شهر جمع آوری می‌شود


افسر خبرداد:
خوابگاه های دانشگاه قم از سطح شهر جمع آوری می‌شود
قم - خبرگزاری مهر: معاون اداری مالی دانشگاه قم با اشاره به ساخت خوابگاه های خواهران در دانشگاه قم تاکیدکرد: با به ثمر رسیدن این خوابگاه ها ده خوابگاه موجود دانشگاه قم در سطح شهر تا دو سال آینده جمع آوری می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر در قم، امیر افسر پیش از ظهر سه‌شنبه در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه بیشتر این خوابگاه‌ها به صورت استیجاری هستند اضافه کرد: در سفر رهبر معظم انقلاب به قم 55 میلیارد ریال برای تکمیل و تجهیز بخش خواهران دانشگاه قم در نظر گرفته شد که از این میزان 23 میلیارد ریال به خوابگاه خواهران در دانشگاه تخصیص یافت.

ساخت بخش خواهران دانشگاه قم در مساحت 18 هزار متر مربع

معاون اداری مالی دانشگاه قم با اشاره به عنایت مقام معظم رهبری به مباحث عمرانی در دانشگاه قم ابراز داشت: بخش خواهران دانشگاه در 18 هزار و 500 متر مربع در حال ساخت است که در سفر رهبری به قم 55 میلیارد ریال برای تکمیل و تجهیز آن در نظر گرفته شد.

10 میلیارد ریال برای تجهیز آزمایشگاه‌ها

وی اظهارداشت: 10 میلیارد ریال برای تجهیز آزمایشگاه ها در سال 89 و 90 که تاثیر بسزایی در توسعه دانش دارد اختصاس یافته است.

افسر خاطرنشان کرد: 12 رشته جدید در سال 89 به دانشگاه اضافه شده که 8 رشته در علوم مهندسی است.

وی از افتتاح ساختمان جدید اداری دانشگاه قم در مساحت شش هزار متر مربع خبرداد و ابرازداشت: با افتتاح این ساختمان فضای فعلی ساختمان اداری در اختیار فضای تحصیلی قرار می گیرد.

معاون اداری مالی دانشگاه قم از افتتاح ساختمان جدید دانشکده الهیات در دانشگاه قم خبرداد و اظهارداشت: این ساختمان در فضای بیش از چهار هزار متر مربع افتتاح می شود.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

سه شنبه 30 فروردین 1390  4:43 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها