0

بررسی طرحهای عمرانی آذربایجان غربی/ افتتاح 172 واحد مسکن در چایپاره

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

بررسی طرحهای عمرانی آذربایجان غربی/ افتتاح 172 واحد مسکن در چایپاره

 
بررسی طرحهای عمرانی آذربایجان غربی/ افتتاح 172 واحد مسکن در چایپاره
ارومیه - خبرگزاری مهر: مشکلات فنی، اجرایی و اعتباری طرحهای عمرانی شمال آذربایجان غربی با سفر معاون امور عمرانی استاندار و اعضای شورای فنی استان به این منطقه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار مهر در ارومیه، سید جواد محمودی معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی در جریان سفر یکروزه به اعضای شورای فنی به شمال استان از محل احداث مجتمع اداری و روند احداث واحدهای طرح مسکن مهر شهرستان چایپاره و همچنین از طرح تامین آب شرب مسکن مهر، واحدهای مسکونی مهر، مجتمع گردشگری آب گرم و بیمارستان 32 تخت خوابی شهرستان شوط بازدید و مشکلات فنی، اجرایی و اعتباری این طرحها را مورد بحث و بررسی قرار داده و راهکارهای رفع آنها را ارائه کردند.

معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی در این سفر با امام جمعه شهرستان چایپاره دیدار و گفتگو کرد، وی در این دیدار با بیان اینکه نظام فنی و اجرایی استان برای رفع موانع اجرایی و سرعت بخشیدن به روند توسعه در استان اهتمام ویژه ای دارد، افزود: مدیران دستگاه های اجرایی یربنایی و خدماتی عضو شورای فنی با سفر به مناطق مختلف و دورافتاده استان روند اجرای طرحهای عمرانی و خدمات رسانی به مردم را بررسی و برای رفع مشکلات مردم و شتاب دادن به روند ساخت و سازهای عمرانی تصمیمات لازم را اتخاذ می کنند.

حجت الاسلام یوسف زاده امام جمعه شهرستان چایپاره نیز در این دیدار با تقدیر از تلاشهای استاندار و مدیران اجرایی استان در رفع چهره محرومیت و ارتقا شاخصهای عمرانی و خدماتی در مناطق محروم و دور افتاده استان از مسئولین خواست برای برخورداری بیش از پیش شهرستانهای تازه تاسیس از امکانات زیربنایی و قرار گیری این مناطق در مسیر توسعه در توزیع اعتبارات و امکانات توجه ویژه ای داشته باشند .

بهره برداری 172 واحد مسکن مهر شهرستان چایپاره

با حضور معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی بهره برداری از 172 واحد مسکن مهر شهرستان چایپاره آغاز شد .

همزمان با سفر معاون امورعمرانی استاندار آذربایجان عربی و اعضای شورای فنی استان به شهرستان چایپاره 172 واحد مسکونی احداث شده از محل طرح مسکن مهر افتتاح شد .

معاون مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان غربی در این مراسم گفت: با آغاز طرح مسکن مهر عملیات احداث  هزار و 250 واحد مسکونی در شهرستان چایپاره آغاز شده که از این تعداد 400 واحد در قالب تعاونی و بقیه بصورت خود مالکی است .

بشیری با بیان اینکه تا کنون از 385 واحد مسکن مهر شهرستان چایپاره به بهره برداری رسیده، افزود: برای اجرای طرح مسکن مهر در این شهرستان بیش از 34 میلیارد و 400 میلیون ریال تسهیلات بانکی به متقاضیان پرداخت شده است .

سید جواد محمودی همچنین در جلسه شورای فنی آذربایجان غربی که به طور همزمان برای بررسی مشکلات اجرایی طرحهای عمرانی و روند توسعه شهرستانهای چایپاره و شوط در محل فرمانداری شهرستان شوط برگزار شد، گفت: مدیران اجرایی استان در سال جهاد اقتصادی متعهد شده اند با احیا روحیه جهادی در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری در توسعه و آبادانی استان تلاش کنند .

وی با اشاره به اینکه طی سال گذشته شورای فنی با سفر به مناطق مختلف استان مسائل و مشکلات عمرانی شهرستانها را بررسی کرده اند، بیان کرد: امسال نیز این شورا از نظر کمی و کیفی برای پیشبرد پروژه های عمرانی و رفع موانع اجرایی طرحها درراستای رفاه و بهره مندی بیش از پیش مردم از خدمات دولت دهم گامهای موثرتری را خواهد برداشت .

مجید هاشمی فرماندار شهرستان چایپاره نیز در این جلسه بر لزوم بازنگری در طرح هادی روستاهای شهرستان، تسریع در تکمیل مجتمع اداری، تسریع در عملیات احداث تقاطع غیر همسطح ورودی شهرستان تاکید کرد .

غنی زاده فرماندار شهرستان شوط نیز در ادامه جلسه شور ای فنی استان خواستار توجه ویژه مدیران دستگاههای اجرایی آذربایجان غربی در توزیع اعتبارات عمرانی به موضوع محرومیت و شاخص های جمعیتی در شهرستانهای تازه تاسیس شد.

غلامرضا غنی زاده با اشاره به اینکه اعتبارات عمرانی شهرستان سال گذشته 32 درصد رشد داشت: افزود : تکمیل و اختصاص امکانات ورزشی ،‌تسریع در احداث سد در دست احداث اینچه ، تامین آب زراعی اراضی کشاورزی، آغاز مطالعات شبکه فاضلاب شهر شوط و بهسازی و تکمیل جاده ای ارتباطی شهرستان را از اولویتهای عمرانی شهرستان است .

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

سه شنبه 30 فروردین 1390  4:43 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها