0

دوچرخه سواران اردبیلی در تور بین المللی آذربایجان رکاب می زنند

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

دوچرخه سواران اردبیلی در تور بین المللی آذربایجان رکاب می زنند

دوچرخه سواران اردبیلی در تور بین المللی آذربایجان رکاب می زنند
اردبیل - خبرگزاری مهر: مدیرکل تربیت بدنی استان اردبیل گفت: برای اولین بار طی 26 دوره گذشته، دوچرخه سواران اردبیلی در تور بین المللی آذربایجان به صورت مستقل رکاب خواهند زد.

به گزارش خبرنگار مهر در اردبیل، توفیق کابلی بعد از ظهر سه شنبه در جلسه هماهنگی و بررسی مشکلات تیم دوچرخه سواری استان اظهار داشت: بعد از پیگیریهای لازم از سوی تربیت بدنی این استان و حمایتهای تربیت بدنی آذربایجان شرقی حضور یک تیم مستقل از اردبیل در مسابقات تور بین المللی آذربایجان قطعی شده است.

وی با بیان اینکه برای حضور در این رقابتها تاکنون 21 تیم خارجی وشش تیم داخلی اعلام آمادگی کرده اند، افزود: تیم دوچرخه سواری استان اردبیل در قالب تیم "پانای" اردبیل در این رقابتها حاضر و در راستای آمادگی و حضور در مسابقات کشوری می تواند محک جدی بخورد.

مرحله دوم و سوم تور بین المللی آذربایجان در اردبیل برگزار می شود

مدیرکل تربیت بدنی استان همچنین از برگزاری مرحله دوم و سوم این تور در اردبیل خبر داد و اضافه کرد: بیست و ششمین دوره تور بین المللی آذربایجان از 22 اردیبهشت ماه آغاز خواهد شد و براساس برنامه ریزیهای صورت گرفته مرحله دوم و سوم این تور طی 24 اردیبهشت در این استان برگزار می شود.

وی بیان کرد: در مرحله دوم رقابتها رکاب زنان حاضر در این تور، در مسیر تبریز - مشگین شهر به مسابقه پرداخته و پس از یک روز استراحت درمرحله سوم در مسیر اردبیل - نیر و بالعکس به مسافت 50 کیلومتر به رقابت خواهند پرداخت.

کابلی تصریح کرد: بی شک با حمایتهای مسؤلین، استان اردبیل در این رویداد بزرگ ورزشی، میزبان خوبی برای میهمانان، ورزشکاران داخلی و خارجی و مسؤلین برگزار کننده تور خواهد بود.

وی با بیان اینکه برای برگزاری باشکوه تر این رقابتها چندین جلسات هماهنگی با تربیت بدنی استان آذربایجان شرقی برگزار شده است، یادآور شد: با بسیج همه امکانات و تلاش هیئت دوچرخه سواری استان به مانند گذشته اردبیل میزبان شایسته ای برای دوره های دوم و سوم این رقابتها خواهد بود.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

سه شنبه 30 فروردین 1390  4:43 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها