0

وزيرخارجه ايتاليا: به حاميان قذافي در صورت خطر جاني كمك مي شود

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

وزيرخارجه ايتاليا: به حاميان قذافي در صورت خطر جاني كمك مي شود

وزيرخارجه ايتاليا: به حاميان قذافي در صورت خطر جاني كمك مي شود
رم - 'فرانكو فراتيني' وزير خارجه ايتاليا در ديدار با 'مصطفي عبدالجليل' رييس شوراي ملي انتقالي ليبي در رم، گفت: اگر حاميان معمر قذافي در خطر جاني قرار بگيرند، همانند ساير ليبيايي ها كمك خواهند شد.

به گزارش ايرنا ، فراتيني روز سه شنبه پس از ديدار با عبدالجليل در يك كنفرانس مطبوعاتي مشترك در وزارت خارجه ايتاليا، به نقل از رييس شوراي ملي انتقال ليبي از 10هزار قرباني و بيش از 50 هزار مجروح توسط رژيم قذافي خبر داد.


عبدالجليل نيز گفت: همكاري و دوستي ليبي ابتدا با ايتاليا، فرانسه و قطر و سپس با انگليس و آمريكا خواهد بود و بعدا به ساير كشورها گسترش مي يابد.


عبدالجليل در سفر خود به ايتاليا با 'جورجو ناپوليتانو' رييس جمهور و 'سيلويو برلوسكوني' نخست وزير ايتاليا نيز ديدار مي كند.


فراتيني همچنين امروز در برنامه تلويزيوني از كانال 5 ايتاليا گفت: جامعه بين المللي بايد قذافي ديكتاتور خونخوار ليبي را متوقف كند.


وي گفت: تمام جامعه بين المللي در حال كار براي يافتن راه حلي بدون قذافي است و او ديگر بايد از صحنه خارج شود؛ مداخله (نظامي) در ليبي باعث جلوگيري از خونريزي شد.


وزير خارجه ايتاليا با بيان اينكه قذافي حتي از بمب هاي خوشه اي نيز استفاده كرد، افزود: براي پيروزي در ليبي، از نظر نظامي، ابزار ديگري وجود داشت كه البته جامعه بين المللي آن را اتخاذ نكرد و سازمان ملل تصميم گرفت تا حمله زميني انجام نشود

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

سه شنبه 30 فروردین 1390  4:34 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها