0

بمب اتم در قاموس اسلامى ملت ایران هیچ جایگاهى ندارد

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

بمب اتم در قاموس اسلامى ملت ایران هیچ جایگاهى ندارد


خاتمی:
بمب اتم در قاموس اسلامى ملت ایران هیچ جایگاهى ندارد
بندرعباس - خبرگزاری مهر: عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبرى خاطرنشان کرد : بمب اتم در قاموس اسلامى ملت بزرگ ایران هیچ جایگاهى ندارد و آمریکا و ایادیش از دانشمندان توانمند ما بیشتر از بمب اتم مى ترسند.

به گزارش خبرنگار مهر در قشم، آیت الله سید احمد خاتمى بعدازظهر سه شنبه در جمع مدیران و مردم منطقه آزاد قشم که در سالن وحدت شهر قشم برگزار شد، بیان داشت: ارادت به اهل بیت عصمت و طهارت (ع) مهمترین عامل وفاق و محور وحدت برادران و خواهران شیعه و  اهل سنت در ایران اسلامى است که نمونه بارز آن در شهرستان قشم به عینه دیده مى شود.

خاتمى گفت: عالمان اهل سنت کتابهاى بسیارى در شان و مقام امیرالمومنین (ع) و حضرت فاطمه (س) نوشته اند و دو تن از این علما نیز جان خود را در راه تجلیل از مقام اهل بیت عصمت و طهارت از دست دادند.

زندگى برادرانه و با صفاى شیعه و سنی در قشم، نمونه اى از اخوت اسلامى است

وى زندگى مسالمت آمیز، برادرانه و با صفاى شیعه و اهل سنت در قشم را نمونه اى از اخوت اسلامى و یک نعمت بسیار گرانبها براى نظام جمهورى اسلامى برشمرد.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به کسب موفقیتهاى ایران در عرصه پزشکى بیان داشت: با همت و تلاش مضاعف دانشمندان جوان کشور امروز شاهد تحولى عظیم در امور پزشکى در ایران اسلامى هستیم.

وى ادامه داد: امروز دیگر براى درمان بیمارىهاى صعب العلاج نیازى به سفر به کشورهاى بیگانه نداریم و سخت ترین مراحل عمل با حضور پزشکان متخصص داخلى در کشور انجام مى شود بطوریکه افرادى نیز از کشورهاى دیگر براى مداوا به ایران اسلامى سفر مى کنند.

آیت الله خاتمى با اشاره به موفقیت نظام اسلامى در زمینه فناورى هسته اى تصریح کرد: ایران اسلامى علیرغم 32 سال تحریم همه جانبه در عرصه فناورى در زمره چند کشور مطرح جهانى قرار گرفته است.

وى ادامه داد: در عرصه فناورى هوا فضا توانسته ایم وارد باشگاه هوا فضاى جهانى شویم و این از افتخارات نظام اسلامى ایران است.

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبرى خاطرنشان کرد: بمب اتم در قاموس اسلامى ملت بزرگ ایران هیچ جایگاهى ندارد و آمریکا و ایادیش از دانشمندان توانمند ما بیشتر از بمب اتم مى ترسند.

خطیب موقت جمعه تهران، موفقیتهاى ایران اسلامى در عرصه اقتصادى را به ویژه طى دوران دولت نهم و دهم بسیار ارزشمند توصیف کرد و بیان داشت: دولت مقتدر و همسو با رهبرى با تنظیم برنامه هاى اقتصادى شرایطى را ایجاد کرد که امروز دیگر نیازى به واردات بنزین نداریم.

به گفته وى، دشمنان نظام با تحریم فروش بنزین در اندیشه ایجاد فتنه در ایران بودند اما دولت با همت و تلاش گسترده نه تنها بنزین مورد نیاز کشور را تامین کرد بلکه توانایى صادرات این فرآورده سوختى را نیز بدست آورده است.

آیت الله خاتمى، موفقیت دولت در اجراى قانون هدفمند کردن یارانه ها را نیز از دستاوردهاى مهم نظام برشمرد و اذعان داشت: قانون هدفمند کردن یارانه ها با تاکید رهبر فرزانه انقلاب و تعامل همه دستگاهها و قواى سه گانه از آذر ماه سال 89 در کشور آغاز شد.

وى ادامه داد: دشمنان نظام با دلخوشى به فتنه گران داخلى نقشه هاى مختلفى براى ناامن کردن ایران با اجراى قانون هدفمند شدن یارانه ها کشیده بودند اما خوشبختانه این طرح مهم اقتصادى با حمایت کامل مردمى با جدیت در حال اجرا مى باشد.

ایران مانند گلستانی در میان کشورهای منطقه در حال درخشش است

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبرى در ادامه سخنان خود با اشاره به تحولات در کشورهاى اسلامى منطقه گفت: امروز شاهد تحولات عظیم در کشورهاى همسایه ایران و در منطقه هستیم اما به لطف خدا ایران همانند گلستانى در بین کشورهاى منطقه در حال درخشش است.

وى ادامه داد: مسئولان عالیرتبه ایران اسلامى از رهبرى معظم انقلاب گرفته تا رئیس جمهور، نمایندگان مجلس و به صورت غیر مستقیم بسیارى از مسئولان همه منتخبین مردم هستند و این نقش ارزنده مردمى مهمترین رکن تفاوت ایران با دیگر کشورها مى باشد.

به گفته آیت الله خاتمى، طى 32 سال گذشته مردم ایران بالاترین میزان حضور در انتخابات را به خود اختصاص داده و این حضور در حقیقت یعنى دمکراسى واقعى که کشورهاى استکبارى تنها شعار آن را سر مى دهند.

امام جمعه موقت تهران گفت: آمریکا در ابتداى تحولات در کشورهاى اسلامى دچار سردرگمى شدیدى شد به طوریکه در تصمیم گیرهاى خود دچار تناقض بود اما با گذشت زمان به دو استراتژیک براى حفظ منافع خود بسنده کرد.

به گفته وى، استراتژیک اول آمریکایى ها در قبال قیامهاى صورت گرفته در کشورهاى اسلامى بدست گرفتن نبض انقلاب هاى مردمى با جایگزینى نفر دومى بجاى حاکمان قبلى است که در مصر و تونس اینکار را کردند هر چند که مردم این کشورها هنوز دست از قیام برنداشته اند.

آیت الله خاتمى، استراتژیک دوم آمریکا را قتل عام مردم مسلمان برشمرد و تصریح کرد: آمریکا مردم مظلوم و بى دفاع بحرین را با این استراتژیک به خاک و خون کشیده و حمام خونى در این کشور به راه انداخته است.

وى، با اشاره به استقرار پایگاه پنجم آمریکا در بحرین گفت: آمریکا حاضر نیست موقعیت خود را در بحرین از دست بدهد و با ترس از ایجاد شرایطى نظیر ایران در بحرین با استفاده از نیروهاى آل سعود، فجیع ترین جنایات را در این کشور اسلامى انجام مى دهد.

آمریکا به دنبال پیاده کردن دموکراسی غربی در بحرین است

امام جمعه موقت تهران ادامه داد: کشتن پزشکان، فرهنگیان، زنان و مردان، ورزشکاران، بازاریان و تجار، دانش آموز و دانشجو و دیگر مردم عادى در بحرین و پرتاب بمب صوتى در منازل انقلابیون و دستگیرى آنان، پیاده کردن دموکراسى غرب و آمریکا در بحرین است.

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبرى تصریح کرد: آمریکا و ایادیش بدانند چراغى که در کشورهاى اسلامى روشن شده با همت جوانان این کشورها همچنان روشن خواهد ماند و هیچ کس قادر به خاموش کردن آن نیست.

وى، خطاب به مردم مسلمان کشورهاى اسلامى به ویژه بحرین بیان داشت: امروز علماى خائن وهابیت با صدور فتواى حلال بودن خون، مال و ناموس شیعه شریک جنایات آمریکایىها هستند و مردم بحرین باید متوجه این خطر بزرگ و تفرقه انگیز باشند.

امام جمعه موقت تهران همچنین با اشاره به ایام فاطمیه، الگو گیرى از مقام حضرت زهراى مرضیه (س) را موجب سعادت دنیا و آخرت همه انسانها دانست و شمه اى از زندگى سراسر نور آن حضرت را براى جمعیت عزادار بیان داشت.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

سه شنبه 30 فروردین 1390  4:19 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها