0

فرش های با کیفیت کرمان هنوز هم مشتری دارند

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

فرش های با کیفیت کرمان هنوز هم مشتری دارند

 
فرش های با کیفیت کرمان هنوز هم مشتری دارند
کرمان - خبرگزاری مهر: یکی از فعالان بازار فرش گفت: با وجود از دست رفتن سابقه و هویت فرش کرمان در بازارهای داخلی و خارجی هنوز هم فرش هایی که با کیفیت تولید می شوند مشتری زیادی دارند.
منوچهر مظفری یکی از اساتید و تولیدکنندگان باسابقه فرش کرمان، در گفتگو با خبرنگار مهر در کرمان، ضمن اشاره به سابقه بسیار درخشان فرش کرمان اظهارداشت: متاسفانه به دلیل فاصله گرفتن تجار و تولیدکنندگان فرش کرمان در سال های ابتدای دهه 60 هر تولیدکننده ای شخصا اقدام به فروش فرش خود کرد و این مهم بی کیفیت شدن و نیز تقلب در بافت و ساختار فرش بااصالت کرمان را باعث شد.
 
مظفری ادامه داد: با این وجود هنوز هم در کشورهای مختلف دنیا و نیز در ایران تجار زیادی وجود دارند که دنبال فرش باکیفیت هستند.
 
وی افزود: با توجه به نیاز بازار امروز و تجزیه و تحلیل آن متوجه شده ایم در صورتی که کیفیت و طرح و رنگ مرغوب باشد، حتی اگر قیمت تمام شده فرش زیاد شود، ‌مشتری کافی برای فرش وجود داشته و حتی در مواقعی فرش کرمان برای عرضه دچارکمبود می شود.
 
این استاد دانشگاه توجه به مسائل بافندگان را مهم ارزیابی و افزود: بیمه بافندگان و نیز بهبود دستمزد این قشر کمک زیادی به بهبود کیفیت فرش و در نتیجه بازگشت به دوران پررونق گذشته خواهد کرد.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

سه شنبه 30 فروردین 1390  4:07 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها