0

شانس پیروزی پرسپولیس بیشتر است/ به هواداران هدیه می دهیم

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

شانس پیروزی پرسپولیس بیشتر است/ به هواداران هدیه می دهیم


سپهر حیدری:
شانس پیروزی پرسپولیس بیشتر است/ به هواداران هدیه می دهیم
کاپیتان تیم پرسپولیس شانس پیروزی این تیم مقابل بنیادکار ازبکستان را با توجه به برگزاری مسابقه در ورزشگاه آزادی بیشتر دانست.

به گزارش خبرنگار مهر، سپهر حیدری کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پیش از دیدار این تیم مقابل بنیادکار ازبکستان که بعدازظهر امروز سه شنبه در تهران برگزار شد با بیان این مطلب افزود:  بازی فردا هم برای ما و هم برای بنیادکار بازی سخت و دشوار است. متاسفانه هر دو تیم در دور رفت از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به آنچه استحقاقش را داشتند نرسیدند به همین خاطر با انگیزه زیاد در دور برگشت به میدان می روند.

وی با اشاره به اهمیت دیدار فردا مقابل بنیاد کار افزود: در این مسابقه هر کدام از این دو تیم که برنده شوند می توانند راه صعود خود را به مرحله دوم هموارتر کنند. در این بین چون ما مقابل هواداران خود به میدان می رویم شانس ما برای پیروزی بیشتر است.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در خاتمه تصریح کرد: بدون شک فردا نیمی از ورزشگاه آزادی پر خواهد شد. امیدوارم با حمایت و پشتیبانی هواداران بتوانیم مقابل بنیادکار به پیروزی دست یابیم و هدیه ای کوچک به هواداران خود بدهیم.

دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و بنیادکار ازبکستان در هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا عصر روز چهارشنبه هفته جاری در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

سه شنبه 30 فروردین 1390  4:05 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها