0

تعبیر فرمانده نیروی دریایی سپاه از تهدیدات آمریکا

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

تعبیر فرمانده نیروی دریایی سپاه از تهدیدات آمریکا


در یادواره شهدا مطرح شد:
تعبیر فرمانده نیروی دریایی سپاه از تهدیدات آمریکا
فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه در تهدیدهای آمریکا علیه مردم ایران اسلامی، در یک طرف جبهه حق و در طرف دیگر جبهه باطل قرار دارد تاکید کرد که پیروزی حق بر باطل از وعده های خداوند است.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار سرتیپ علی فدوی در دومین یادواره سرداران شهید اسحق دارا و اسدالله رئیسی در فرهنگسرای طوبی بندرعباس اظهار داشت: علی رغم هجمه‌های فرهنگی گسترده و جنگ روانی تبلیغاتی دشمنان، شاهد رشد و پیشرفت ملت ایران در تمامی زمینه‌ها و علاقمندی آنان نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی هستیم که این از برکت خون پاک و مطهر شهداست.

وی با بیان اینکه شهدا عاشقانه و عالمانه به استقبال شهادت رفتند و با جانفشانی خود انقلاب اسلامی ملت ایران را در برابر تمامی تهدیدها و فتنه‌ها بیمه کردند، افزود: امروز مردم ایران 32 سال از عمر انقلاب را در حالی با پیروزی و افتخار سپری می کنند که دشمن با هزینه های سنگین خود برای ضربه زدن به نظام از کوچکترین تلاشی فروگذار نمی کند.

سردار فدوی با اشاره به روز ارتش ادامه داد: 29 فروردین 67 یکی از مصداق های استیصال شیطان بزرگ در رویارویی با ملت رشید ایران بود.

فرمانده نیروی دریایی سپاه ماهیت تهدیدهای استکبار جهانی را ماهیت حق و باطل معرفی کرد و گفت: در تهدیدهای آمریکا علیه مردم ایران اسلامی، در یک طرف جبهه حق و در طرف دیگر جبهه باطل قرار دارد و پیروزی حق بر باطل از وعده های خداوند است که به طور حتم وعده خداوند محقق می‌شود.

وی با بیان اینکه امروز وظیفه ملت ایران ادامه مسیر روشنی است که شهدا ترسیم کرده‌اند، تاکید کرد: ما باید به تکلیف خود یعنی صیانت و پاسداری از انقلاب به خوبی عمل کنیم.

در این مراسم که با حضور سردار ترابی، فرمانده ارشد سپاه در استان هرمزگان، سردار دانشمند از رزمندگان دوران دفاع مقدس، مشاور استاندار هرمزگان و جمعی از خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران برگزار شد، از خانواده های شهیدان والامقام دارا و رئیسی تجلیل شد.

 سرداران شهید "اسحاق دارا و اسدالله رئیسی" در درگیری با نیروهای آمریکایی در جنگ خلیج فارس به فیض عظیم شهادت نائل آمدند.
 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

سه شنبه 30 فروردین 1390  4:04 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها