0

فاصله ای بین ارتش و ملت وجود ندارد

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

فاصله ای بین ارتش و ملت وجود ندارد

 

آیت الله نورمفیدی:
فاصله ای بین ارتش و ملت وجود ندارد
گرگان - خبرگزاری مهر: نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران،‌ بعد از پیروزی انقلاب اسلامی،‌ فصل جدیدی در کشور به وجود آورد و فاصله ای بین ارتش و ملت وجود ندارد.

 به گزارش خبرنگار مهر در گرگان، آیت الله سید کاظم نورمفیدی صبح سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران در گرگان با اشاره به روز ارتش افزود: این فصل جدید در کشور ما قبل از پیروزی انقلاب اسلامی سابقه نداشت و همانطور که انتظار می رفت نیروهای مسلح به ویژه ارتش در طول هشت سال دفاع مقدس، نقش مهم و بی بدیلی را ایفا کرد.

به گفته وی،‌ ارتش جمهوری اسلامی در آن دوران توان و قدرت و وابستگی خود به میهن و مردم را به خوبی نشان داد و امروز ارتش ما از ارتش های بی نظیر در دنیا است.

وی تصریح کرد: ارتش با داشتن ویژگی هایی نظیر ایمان و اعتقاد به خدا، استقلال و همچنین کارآمدی و در خدمت مردم بودن، در دنیا بی نظیر شده و امروز در دنیا به خصوص جهان سوم مشاهده می کنیم که ارتش های این کشورها به بیرون مرزهای خود وابستگی دارند.

امام جمعه گرگان ادامه داد: ارتش کشور ما یک ارتش مستقل و متکی به آرمان،‌ دین،‌ ارزش های اسلامی و ملت است و به همین دلیل یک ارتش استثنائی در دنیا محسوب می شود.

نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری افزود: امروز دنیا فاقد چنین ارتشی با این خصوصیات است و همین باعث شده که روی ارتش ما یک حساب ویژه و خاصی کنند.

آیت الله نورمفیدی گفت: ارتش دنیا می داند که نباید به فکر دست اندازی و ایجاد مشکل برای ملت و ارتش ما باشد، زیرا با توان بالا و قدرت بازدارندگی ارتش جمهوری اسلامی مواجه خواهد شد و این مسائل در مجموع نشان از نقش ارزشمندی ارتش ایران دارد.

به گفته آیت الله نورمفیدی،‌ ارتش ما هیچگاه بین خود و ملت فاصله نمی بیند و ملت نیز چنین دیدی به ارتش دارند و ارتشیان در همه شهرها و روستاها مردم را پشتیبان خود می بینند.
 
وی یادآور شد: ارتش ما آنچنان که در قرآن نیز ذکر شده، با داشتن قدرت و توان بالا هیچگاه به دیگران حمله نمی کند و تنها در دل آنان رعب و وحشت ایجاد می کند.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

سه شنبه 30 فروردین 1390  3:54 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها