0

سرمربی گیتی پسند تا شنبه مشخص می‌شود/ فولادماهان نظری را می‌خواهد

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

سرمربی گیتی پسند تا شنبه مشخص می‌شود/ فولادماهان نظری را می‌خواهد


در گفتگو با مهر عنوان شد:
سرمربی گیتی پسند تا شنبه مشخص می‌شود/ فولادماهان نظری را می‌خواهد
مدیرعامل باشگاه گیتی پسند اصفهان از انتخاب سرمربی تیم فوتسال این باشگاه تا روز شنبه هفته پیش رو خبر داد.

علی طاهری در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان این مطلب افزود: تا روز شنبه از بین سه مربی داخلی و خارجی یک نفر را برای هدایت تیم فوتسال گیتی پسند انتخاب خواهیم کرد. برای این مهم آقایان علی افضلی، سیدمهدی ابطحی و یک مربی برزیلی را مدنظر داریم که از بین آنها یک نفر را برای هدایت تیم انتخاب خواهیم کرد.

وی اصلی ترین هدف تیم فوتسال گیتی پسند در فصل جدید مسابقات لیگ برتر باشگاه‌های کشور را کسب عنوان قهرمانی عنوان کرد و گفت: سال گذشته زمان کافی برای آماده سازی تیم نداشتیم. تیم دیر تشکیل شد، زمان کافی برای آماده سازی نبود و بازیکنان در هفته‌های ابتدایی انسجام و هماهنگی لازم را نداشتند اما این فصل هیچ بهانه‌ای نداریم و فقط برای قهرمانی وارد لیگ می شویم.

مدیرعامل باشگاه گیتی پسند اصفهان در خصوص برنامه‌های آماده سازی تیم فوتسال این باشگاه گفت: مراحل آماده سازی تیم با نظر سرمربی دنبال می شود. ما آمادگی لازم برای برپایی اردو در داخل و خارج از کشور را داریم و با نظر سرمربی تیم محل برپایی اردو را انتخاب خواهیم کرد.

طاهری از جذب سه بازیکن خارجی توسط این تیم خبر داد و گفت: حضور "گررو" در تیم فوتسال گیتی پسند قطعی است و دو بازیکن دیگر با نظر سرمربی تیم جذب خواهیم کرد.

وی در خصوص احتمال حضور تیاگو، دروازه بان تیم ملی فوتسال برزیل در تیم گیتی پسند اصفهان گفت: مصطفی نظری با باشگاه گیتی پسند قرارداد دارد اما باشگاه فولاد ماهان رسما خواهان این بازیکن شده است. اگر نظری مایل به جدایی از گیتی پسند باشد و باشگاه فولادماهان خواسته‌های ما را محقق کند احتمال دارد با جدایی این دروازه بان ملی پوش موافقت کنیم. در آن صورت به دنبال دروازه بان جدید خواهیم بود که یکی از گزینه‌های ما تیاگو دروازه بان تیم ملی برزیل است.

تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان در فصل گذشته مسابقات فوتسال لیگ برتر باشگاه‌های کشور عنوان نایب قهرمانی را پس از شهید منصوری قرچک به خود اختصاص داد.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

سه شنبه 30 فروردین 1390  3:54 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها