0

وزيرنفت:تغييرمديريتي درنفت به دليل عدم همراهي باسياست هاي جديد بود

 
ali_ali0934
ali_ali0934
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : فروردین 1390 
تعداد پست ها : 6676
محل سکونت : فارس شیراز

وزيرنفت:تغييرمديريتي درنفت به دليل عدم همراهي باسياست هاي جديد بود

 

به گزارش خبرنگار اقتصادي ايرنا،' سيدمسعود ميركاظمي' روز سه شنبه درادامه نشستي خبري خود در حاشيه مراسم بزرگداشت پنجاهمين سالگرد تاسيس اوپك، در پاسخ به سوال يكي از خبرنگاران مبني بر تغييرات اتوبوسي مديران در وزارت نفت گفت: تغييرات گسترده و يا به عبارتي اتوبوسي در گذشته در وزارت نفت صورت مي‌گرفت و اكنون مديران جديد با درنظرگرفتن ملاك دانش محوري منصوب مي‌شوند.
وي افزود: در شرايطي كه منافع عده اي از بخش نفت حذف شده و در حاشيه قرار گرفته اند، هياهو سازي مي‌كنند.
وزير نفت تصريح كرد: ما به وزارت نفت آمده ايم تا روند گذشته را اصلاح كنيم چرا كه در غير اين صورت صنعت نفت با مشكل بزرگي روبه رو مي‌شد.
** گاز ايران به صورت كامل خريدار دارد
ميركاظمي گفت: گاز ايران هم از منطقه خودمان و هم از مناطق ديگر جهان متقاضياني دارد كه حتي برخي خواهان صد درصدي گاز ايران هستند و نسبت به امضاي قرارداد ابراز تمايل كرده اند.
وي با اشاره به نيروگاه هاي زيادي كه در جنوب خليج فارس با سوخت مايع فعاليت مي‌كند، افزود: استفاده از سوخت مايع هزينه اين نيروگاه ها را بسيار افزايش داده است و اين نيروگاه ها به دنبال استفاده از گاز هستند.
ميركاظمي در پاسخ به سوال يكي از خبرنگاران مبني بر اين كه برنامه وزارت نفت براي حفظ جايگاه ايران در اوپك چيست، بر توجه به مسايلي چون سرمايه گذاري ارزي در بخش توليد تاكيد كرد.
ادامه دارد...
اقتصام**9189**9132 **1561
انتهای خبر / خبرگزاری جمهوری اسلامی (ايرنا) / کد خبر 30346383
سه شنبه 30 فروردین 1390  3:47 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها