0

30 هزار نفر در شهرکهای صنعتی مازندران فعالیت می کنند

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

30 هزار نفر در شهرکهای صنعتی مازندران فعالیت می کنند

30 هزار نفر در شهرکهای صنعتی مازندران فعالیت می کنند
ساری - خبرگزاری مهر: مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران، تعداد افراد شاغل در شهرکها و نواحی صنعتی استان را بالغ بر 30 هزار نفر اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم گوهردهی پیش از ظهر سه شنبه در در دیدار با امام جمعه نکاء افزود: 37 شهرک و ناحیه صنعتی در استان مستقر است که برای نزدیک به 30 هزار نفر اشتغال ایجاد شده که با بهره برداری کامل از ظرفیت تمامی شهرکها به 60 هزار نفر خواهد رسید.

گوهردهی با قدردانیاز زحمات  صورت گرفته در سطح شهرستانها برای رشد شهرکهای صنعتی افزود: امروز سنگر جهاد تغییر یافته و پیشقراول توسعه بخش صنعت، سنگر تولید است و باید با کار و جدیت بیشتر در تمامی امور زمینه های پیشرفت صنعتی استان را بعد از یک دهه عقب ماندگی صنعتی جبران کنیم.

امام جمعه نکاء با قدردانی از اقدامات صورت گرفته تاکید کرد: این شهرک ثمرات مفید و ارزشمندی برای مجموعه شهرستان داشته که مهم ترین آنها اشتغال است که امیدواریم به زودی شاهد اجرای فازهای بعدی شهرک صنعتی نکاء باشیم.

حجت الاسلام محمد باقر محمدی لائینی گفت: آمادگی هرگونه همکاری در جهت رشد و ترقی صنعتی شدن شهرستان و استان وجود دارد و باید تمامی ظرفیت ها و ابزارارهای موجود به کارگیری شود تا مازندران به جایگاه واقعی خود در تمامی زمینه های صنعت و تولید نایل آید.

مازندران سه میلیون نفر جمعیت دارد.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

سه شنبه 30 فروردین 1390  3:31 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها