0

100 فارغ التحصیل تربیت بدنی علی آباد در کشور جذب شدند

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

100 فارغ التحصیل تربیت بدنی علی آباد در کشور جذب شدند

 
100 فارغ التحصیل تربیت بدنی علی آباد در کشور جذب شدند
گرگان - خبرگزاری مهر: رئیس دانشگاه آزاد علی آباد کتول از استخدام 100 فارغ التحصیل رشته تربیت بدنی و علوم ورزش این واحد دانشگاهی در سال گذشته در مراکز مختلف کشور خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر در گرگان، علیرضا ایرانبخش ظهر سه شنبه در نشست با مدیرکل تربیت بدنی استان با اشاره به نقش و تاثیر تربیت بدنی و ورزش در جسم و روح افراد جامعه، از آن بعنوان یک پدیده اجتماعی یاد کرد  که خوشبختانه در کشور ما به ویژه در میان نسل پویا و جوان جایگاهی بس رفیع پیدا کرده است.

وی با بیان این مطلب که توسعه و تقویت ورزش نیازمند تعامل و همکاری همه جانبه نهادهای مرتبط با ورزش است، نقش دانشگاه ازاد اسلامی را بعنوان یکی از تاثیرگذارترین نهادها در راستای رشد، گسترش و توسعه ورزش در کشور انکارناپذیر برشمرد.
 
وی افزود: حضور مستمر و تداوم قهرمانی این مولود انقلاب در عرصه های بین المللی و جهانی گواه این موضوع است.
 
ایرانبخش در ادامه خاطرنشان کرد:  واحد علی آبادکتول نیز در راستای سیاست های کلان آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی مبنی بر تربیت و پرورش نیروی انسانی متخصص و متعهد در امر ورزش گام برداشته و با اخذ مجوز راه اندازی دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی از سال 1386 ، نسبت به پذیرش دانشجو در سه مقطع کاردانی ، کارشناسی و کارشناسی ناپیوسته اقدام کرده است.
 
مدیر نمونه پژوهشی کشور گفت: امکانات کامل ورزشی دانشکده شامل زمین هندبال، والیبال، بسکتبال، فوتسال، بدمینتون، سالن تیراندازی، سالن شطرنج، سالن ژیمناستیک، سالن کشتی، استخرسرپوشیده، سونا، جکوزی، سالن بدنسازی، پیست دومیدانی و تنیس در سه مجتمع ورزشی مجزا دلائل درخشش این دانشکده در سطح استان و منطقه 10 است.
 
ایرانبخش گفت: استخدام بیش از 100 فارغ التحصیل رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در سال جاری و همچنین قبولی بیش از 30 نفر از فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی در تحصیلات تکمیلی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی از افتخارات این دانشکده است.
 
وی افزود: همچنین واحد علی آباد کتول با راه اندازی کلینیک تخصصی ورزش و سلامتی خدمات ویژه ای از جمله تست ورزش ، اسپیرومتری ورزشی ، سونوگرافی عضلانی اسکلتی و پیکر سنجی ، ارزیابی عناصر آمادگی جسمانی، معاینات پیش از فصل ورزشکاران و ارزیابی ورزشی دانش آموزان و دانشجویان و صدور گواهی اجازه شرکت در برنامه ها و مسابقات ورزشی را به همشهریان و هم استانی های عزیز ارائه کرده است.

قربانعلی پاشا مدیرکل تربیت بدنی گلستان نیز گفت: گلستان بعد از تهران بعنوان دومین استان با حضور 32 ورزشکار بیشترین سهم را در افتخارات ایران در مسابقات آسیایی گوآنجو داشته است.

وی اظهار داشت: خوشبختانه بسیاری از این افتخارآفرینان از جمله دانشجویان و فارغ التحصیلان این واحد دانشگاهی بوده اند.

 پاشا با اشاره به تفاهمنامه منعقد شده با دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آبادکتول، تعامل و همکاری این واحد دانشگاهی را در توسعه ورزش استان بسیار چشمگیر خواند.

 وی افزود: خوشبختانه زیرساخت های مهمی در امر تربیت بدنی و علوم ورزشی در استان و شهرستان فراهم شده که نقش واحد علی آبادکتول در این خصوص بسیار اثرگذار بوده است.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

سه شنبه 30 فروردین 1390  3:24 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها