0

جهاد اقتصادي مبارزه با دانه درشت هايي است كه سرمايه كشور را به جيب زدند

 
ali_ali0934
ali_ali0934
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : فروردین 1390 
تعداد پست ها : 6676
محل سکونت : فارس شیراز

جهاد اقتصادي مبارزه با دانه درشت هايي است كه سرمايه كشور را به جيب زدند

 

تهران- نماينده مردم گچساران و باشت در مجلس شوراي اسلامي، سال جهاد اقتصادي را سال جهاد مبارزه واقعي با دانه درشت هايي دانست كه ميليارد ها تومان از سرمايه كشور و بيت المال را به جيب زدند.
به گزارش خبرنگار سياسي ايرنا، 'سيد قدرت اله حسيني بحريني' روز سه شنبه در نطق ميان دستور جلسه علني مجلس شوراي اسلامي، افزود: سال جهاد اقتصادي بايد سال مبارزه با دانه درشت هايي باشد كه اكنون در حاشيه امن قرار گرفته اند.
وي ادامه داد: برخورد جدي و قانوني دستگاه قضا با كارمندان متخلف بسيار پسنديده است اما چرا با دانه درشت هايي كه مال مردم را به جيب زده اند و در حاشيه امن قرار گرفته اند، برخورد نمي شود.
حسيني اضافه كرد: مردم خواهان اجراي عدالت هستند چرا كه همين مردمي كه 22 بهمن و 9 دي ماه را بوجود آورند از مدافعان واقعي نظام جمهوري اسلامي به شمار مي آيند.
نماينده گچساران در مجلس شوراي اسلامي اضافه كرد: خيزش مردمي در خاورميانه و شمال آفريقا با ماهيتي اسلامي و متاثر از انقلاب اسلامي ايران است.
حسيني اضافه كرد: اگر چه ابولهب و ابوجهل در حجاز و بحرين، جوانان، زنان و كودكان بي گناه را به جرم آزايخواهي به مسلخ مي كشاندن مساجد، حسينه ها و قرآن را به آتش مي كشد و وجدان هاي بيدار را تكان مي دهد، اما بدانند اين راه، راه بيداري و كسب عزت و شرافت است.
وي تاكيد كرد: نهال شاخه و برگ هايي كه اكنون در بلاد اسلامي سايه افكنده 32 سال گذشته در ايران اسلامي به زمين نهاده شد و حال ايران اسلامي مرجع و پناه بي پناهان عالم شده است.
سيام**9105/
انتهای خبر / خبرگزاری جمهوری اسلامی (ايرنا) / کد خبر 30345987
سه شنبه 30 فروردین 1390  2:35 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها