0

كوهكن: از حاشيه سازي پرهيز كنيم

 
ali_ali0934
ali_ali0934
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : فروردین 1390 
تعداد پست ها : 6676
محل سکونت : فارس شیراز

كوهكن: از حاشيه سازي پرهيز كنيم

 

به گزارش خبرنگار سياسي ايرنا، 'محسن كوهكن' روز سه شنبه در نطق ميان دستور مجلس شوراي اسلامي افزود: امروز در شرايط حساسي به سر مي بريم، از سويي تحولات اقتصادي در كشور پيش رو است و از سوي ديگر تحولات كشورهاي منطقه و توطئه هاي آشكار و پنهان دشمنان در كمين است كه اين شرايط مي طلبد از حاشيه سازي خودداري كنيم.
نماينده مردم لنجان ادامه داد: نبايد بي جهت هزينه هاي مديريت كشور را بالا برد بلكه بايد به جايگاه خود نگريست و بر اساس جايگاه خود چنانچه از برخي موضوعات بي اطلاع هستيم، در آن خصوص اظهار نظر نكنيم.
كوهكن ادامه داد: مباني اعتقادي ام مي گويد اگر جايگاهمان براي يك قوه و يا نظام حاشيه سازي مي كند، شايد درست باشد خود را كنار كشيده و اجازه دهيم نظام با تمام قوت و قدرت براي توسعه كشور پيش رود.
وي در بخش ديگري از سخنانش با بيان اينكه زنگ نابودي دوستان حكام مستبد بحرين، عربستان، ليبي و يمن به صدا درآمده است، گفت: موفقيت بزرگ ديپلماسي مجلس شوراي اسلامي در اجلاس اخير بين المجالس در ارايه و تصويب پيشنهاد حمايت از خواست مردم كشورهاي منطقه در مسير مردم سالاري و منع دخالت ديگر كشورها براي جلوگيري از اعمال مردم سالاري قابل تقدير و تشكر است.
كوهكن اضافه كرد: بي تدبير حكام كشورهاي منطقه در تخريب مساجد و حسينيه ها حماقتي بيش نيست و در برابر اين بي تدبيريها بايد به خدا پناه برد.
سيام**9105/
انتهای خبر / خبرگزاری جمهوری اسلامی (ايرنا) / کد خبر 30346219
سه شنبه 30 فروردین 1390  2:24 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها