0

اجراي گسترده برنامه هاي فرهنگي در سال جاري

 
ali_ali0934
ali_ali0934
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : فروردین 1390 
تعداد پست ها : 6676
محل سکونت : فارس شیراز

اجراي گسترده برنامه هاي فرهنگي در سال جاري

 

به گزارش روز سه شنبه ايرنا از پايگاه اطلاع رساني وزارت كشور، عليرضا افشار طي سخناني در اولين جلسه ستاد صيانت در سال 1390 كه با حضور رؤساي ستاد صيانت دستگاه هاي اجرايي به رياست وزير كشور تشكيل شد، گفت: بخشي از برنامه ها درسال90 در حوزه نهادهاي آموزشي، فرهنگي، هنري، ادارات ، مد و لباس ، تبليغات شهري و رسانه هاي گروهي انجام شده اند، وليكن به دليل كمبود اعتبارات اكثر اين برنامه ها در سال 1390 عملياتي خواهند شد.
قائم مقام وزير كشور در امور اجتماعي و فرهنگي رسانه اي كردن مسايل در اين بخش را زمينه اي براي سوءاستفاده دشمن در جنگ نرم ، رسانه اي و سياسي كردن مسئله در داخل دانست و افزود: ستاد مركزي صيانت آمادگي توضيحات راجع به برنامه هاي كوتاه مدت و درازمدت ترويج فرهنگ عفاف و حجاب و مقابله قاطع با اقدامات مجرمانه و سازمان يافته عليه امنيت اجتماعي و اخلاقي به مراجع ذيربط را دارد.
وي ضمن تقدير از دستگاههاي برتر در ميان سازمان ها و نهادها كه بيشترين اقدام فرهنگي براي كاركنان و خانواده هاي آن ها را داشته اند از نتايج بررسي برنامه هاي فرهنگي دستگاه هاي اجرايي و سازمان ها و نهادهاي عمومي در اسفند سال گذشته خبر داد.
افشار در اين جلسه به تشريح گزارش اقدامات بعمل آمده و برنامه هاي سال 1390 در زمينه ترويج فرهنگ عفاف و حجاب و اقدام عليه جرايم حوزة امنيت اجتماعي و اخلاقي پرداخت.
برنامه هاي صيانت از حقوق شهروندي در سه بخش آموزش عمومي قوانين و مقررات، حقوق و تكاليف و ارتقاء فرهنگ قانون گرايي در جامعه، روان سازي قوانين و مقررات دستگاه ها براي تسهيل در امور مردم بخصوص براي سازمان هايي كه بيشترين مراجعه را دارند و نظارت بر عملكرد سازمان ها و نهادها بويژه از جهت رعايت حقوق مردم و تكريم ارباب رجوع ارائه شد.
سيام**9105/
انتهای خبر / خبرگزاری جمهوری اسلامی (ايرنا) / کد خبر 30346247
سه شنبه 30 فروردین 1390  2:21 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها