0

ناگفته‌‌هاي سربازان آمريكايي حاضر در پادگان منافقين در عراق

 
ali_ali0934
ali_ali0934
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : فروردین 1390 
تعداد پست ها : 6676
محل سکونت : فارس شیراز

ناگفته‌‌هاي سربازان آمريكايي حاضر در پادگان منافقين در عراق

 

به گزارش پايگاه اطلاع رساني هابيليان(خانواده شهداي ترور كشور)،سربازان آمريكايي كه چندي پيش و تا قبل از تحويل پادگان اشرف به پليس عراق،‌ حفاظت از اين پادگان را بر عهده داشتند، در گفتگو با خانواده‌هاي خود معتقدند اين سازمان يك سازمان تروريستي است كه اعضاي آن بسيار متوقع و «غرغرو» هستند.
بر اساس اين گزارش، يك سرباز زرهي آمريكايي كه سابق بر اين در پادگان اشرف، مسئوليت محافظت از منافقين را بر عهده داشت، مي‌گويد: اگر قصد داريد در آينده به اشرف بياييد چند چيز هست كه بايد بدانيد؛ مجاهدين(منافقين) به دلايلي به عنوان تروريست طبقه‌بندي شده‌اند و يكي از جنايات انجام شده توسط آنها قتل سرگرد هاوكينز در دهه 70(ميلادي) است.
وي ادامه مي‌دهد: مجاهدين‌خلق(منافقين) تلاش مي‌كنند شرايط را در اينجا كنترل كنند، من با آنها غذا خورده‌ام و چاي نوشيده‌ام، اما حرف آخر من اين است كه آنها تروريست هستند.
اين سرباز آمريكا ادامه مي‌دهد: آنها ديكته مي‌كنند و خوراك تبليغات مي‌دهند تا بخواني و خيلي احمقانه است(سبك مغز شويي آنها) اما واقعيت اين است كه مجاهدين خلق(منافقين) در عراق بازنده‌اند و نظام ايران برنده است.
وي همچنين مي‌گويد: مجاهدين‌خلق معصوم نيستند و جداشده‌ها از اين فرقه به ايران برگشته‌اند و تا آنجا كه من متوجه شده‌ام از زندگي در ايران راضي هستند.
«مك» يكي ديگر از سربازان آمريكايي بود كه مدتي در پادگان اشرف بود و اينگونه عنوان مي‌كند: اين مطلب براي من مشخص نشده كه چرا سربازان آمريكايي بايد از تروريست‌ها محافظت مي‌كردند و با عزيزان خودشان در كشورشان نباشند؟ من در اشرف بوده‌ام و اصلاً جاي خوبي نيست و خود مجاهدين(منافقين) هم اصلاً نمي‌خواستند ما آنجا باشيم.
يك پليس نظامي آمريكايي هم كه مدتي در پادگان منافقين بوده مي‌گويد: مجاهدين(منافقين) تروريست هستند، آنها خودشان اعتراف كرده‌اند كه از انقلاب 1979 در ايران تاكنون هزاران نفر را در ايران كشته‌اند، افرادي كه معصوم باشند و تروريست نباشند هزاران انسان را به قتل نمي‌رسانند.
اين گزارش مي افزايد،زماني كه در اين تالار گفتگو يكي از هواداران منافقين، خطاب به اين پليس نظامي، وي را مزدور و تروريست خطاب كرد، وي اينگونه پاسخ داد: بله من تروريست هستم كه ماه‌ها وقتم‌ را صرف مراقبت از سازماني كردم كه صدها آمريكايي، ايراني، عراقي و حتي اعضاي خودش را شكنجه داده‌است، ما با جان و دل به آنها خدمت كرديم اما آنها غرغروترين گروهي هستند كه در عمرم ديده‌ام، آنها قدر ناشناس‌ترين آدم‌هايي هستند كه در طول خدمتم ديده‌ام.
وي ادامه مي دهد: ما با آنها بدرفتاري نكرديم، حتي وقتي مجبور بوديم آنها را براي نيازهاي پزشكي و دندانپزشكي به اردوگاه‌هاي ديگر ببريم در حفاظت از آنها كمك كرديم و تشكري كه به جاي اين خوبي‌ها دريافت كرديم ناله و شكوه بود، اكثر آنها مثل بچه‌هاي كوچك رفتار مي كردند.
سيام**9105/
انتهای خبر / خبرگزاری جمهوری اسلامی (ايرنا) / کد خبر 30345846
سه شنبه 30 فروردین 1390  1:01 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها