0

بازی رایانه‌ای "ملک سلیمان"، "راه آبی بریشم" و "مختارنامه" تولید می‌شود

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

بازی رایانه‌ای "ملک سلیمان"، "راه آبی بریشم" و "مختارنامه" تولید می‌شود

بازی رایانه‌ای "ملک سلیمان"، "راه آبی بریشم" و "مختارنامه" تولید می‌شود
دبیر نخستین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای از برنامه‌ریزی برای تولید بازی‌های فیلم‌های سینمایی "ملک سلیمان"، "راه آبی ابریشم" و مجموعه "مختارنامه" خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، نشست خبری نخستین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای صبح امروز سه‌شنبه 30 مهرماه در دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی برگزار شد.

دکتر سیدمحمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، بهروز مینایی دبیر جشنواره و محمدعلی منفرد مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیر روابط بین‌الملل و نمایندگان رسانه‌ها در این جلسه حضور دارند.

مینایی در پاسخ به سوال خبرنگار مهر درباره تولید بازی‌های رایانه‌ای از فیلم‌های سینمایی گفت: برنامه‌ای جدی برای تولید بازی بر اساس فیلم‌های سینمایی داریم، برای تولید بازی با علی معلم، ابراهیم حاتمی‌کیا و بهرام عظیمی صحبت کرده‌ایم، اما تمایل داریم برای فیلم‌های "ملک سلیمان"، "راه آبی ابریشم" و مجموعه "مختارنامه" بازی تولید کنیم با بنیاد سینمایی فارابی و صدا و سینما مذاکره‌هایی در این زمینه انجام داده‌ایم.

وی ادامه داد: سینماگران در این دوره از جشنواره حضوری پررنگ و موثر در هیئت‌های انتخاب و داوری دارند، مایلیم ارتباط و همدلی با آنها حفظ شود و تعامل همیشگی با سینماگران داشته باشیم.

گزارش مفصل این مراسم به زودی منتشر می‌شود.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

سه شنبه 30 فروردین 1390  10:32 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها