0

19 هزار نفر به مناطق جنگی اعزام شدند

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

19 هزار نفر به مناطق جنگی اعزام شدند

ازچهار محال و بختیاری/
19 هزار نفر به مناطق جنگی اعزام شدند
شهرکرد - خبرگزاری مهر: فرمانده سپاه قمر بنی هاشم استان چهار محال و بختیاری از اعزام 19 هزار و 269 زائر به مناطق جنگی در قالب سفر های راهیان نور از این استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار سلیمانی عصر دوشنبه در جلسه جمع بندی سفرهای راهیان نور با بیان اینکه درسال 89 حدود 19 هزار و 269 نفر به مناطق جنگی اعزام شدند، اظهار داشت: از این تعداد 11 هزار و 849 نفر مرد و هفت هزار و 269 نفر زن به مناطق جنوب و غرب اعزام شده اند.

سلیمانی افزود: این تعداد نفرات در قالب 52 کاروان به این مناطق اعزام شده اند.
 
وی بیان داشت: یک میلیارد و 243 میلیون تومان برای سفر های راهیان نور هزینه شده است.
 
سلیمانی با بیان اینکه وظیفه اصلی ستاد راهیان نور را روایتگری عنوان کردو یاد آور شد: استان چهار محال و بختیاری در مناطق مرزی نیاز به مکانی دارد تا بتواند مناطق جنگی را به خوبی به نسل جوان روایتگری کنند.
 
سلیمانی با اشاره اجرای اردو گاه شهید باکری در استان خوزستان بیان داشت: زمین این اردوگاه تامین شده و تنها باید سرمایه گذاری در این زمینه در شهر اهواز برای ایجاد اردوگاه شهید باکری صورت گیرد.
 
در ادامه جلسه استاندار چهار محال و بختیاری با اشاره به اینکه عملکرد اعزام زائرین مناطق جنگی به خوبی صورت گرفته است، بیان داشت: سفرهای راهیان نور باید فضای عمومی پیدا کند و جو حاکم بر استان باید به گونه ای باشد که همه احاد مردم نسبت به سفر مناطق جنگی احساس نیاز کنند.
 
علی اصغر عنابستانی با بیان اینکه باید فضای عمومی را برای همه مردم استان فراهم کنیم و محدودیت فضا را باید از بین ببریم، بیان داشت: با توجه به اینکه تلاش و فکر و ایده پردازی زیادی صورت گرفته باید خروجی را مد نظر داشته باشیم.
 
وی با اشاره به اینکه  باید بر روی فضای سازی اردوگاه و مناطق برحسب تناسب سنی کار شود، یادآور شد: در سالهای آتی باید بر نامه ریزی بر روی نیرو های داوطلب استفاده کنیم زیرا که نیروهای دواطلب در روایتگری مناطق جنگی بسیار موثر خواهند بود.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

سه شنبه 30 فروردین 1390  10:22 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها