0

فرماندار اردبيل : پروازهاي هوايي از اردبيل به سوريه و عراق داير شود

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

فرماندار اردبيل : پروازهاي هوايي از اردبيل به سوريه و عراق داير شود

فرماندار اردبيل : پروازهاي هوايي از اردبيل به سوريه و عراق داير شود
اردبيل - فرماندار اردبيل گفت: مردم اردبيل بي صبرانه منتظر برقراري پروازهاي هوايي از اردبيل به سوريه و عراق هستند و فرودگاه اردبيل نيزامادگي اين كار را دارد .

به گزارش خبرنگار ايرنا ، يوسف اكبري در نشستي با مسوولان شركت هاي هوايي و آژانس هاي زيارتي و مديران حج و زيارت استان افزود: آمادگي فرودگاه اردبيل در ارايه خدمات پرواز هوايي از اردبيل به سوريه و عراق و بالعكس فرصت استثنايي براي شكوفايي صنعت هوايي مستقر در استان و تقويت امكانات و تجهيزات فني و ناوبري براي توسعه و رونق افزايي استان است.


وي گفت: برقراري پروازهاي زيارتي و معنوي از اردبيل به عربستان ، عراق و سوريه مي تواند به عنوان اولين گام بستر مناسبي براي توسعه اين پروازها به مقصدهاي مختلف درون و برون مرزي كه در جذب مسافرين گردشگر ، تقويت صنعت توريسم در منطقه و افزايش سرمايه گذاري فراهم كند.


اكبري اظهار داشت: فرودگاه اردبيل جزو مراكز فرودگاهي برجسته كشوري است و وجود دستگاههاي كمك ناوبري مجهز و مدرن ، احداث باند دوم اين فرودگاه ، اجراي مصوبات دور سوم سفرهاي استاني مبني بر خريد و تكميل سيستم جديد كمك ناوبري ( (ILS) و اولويت بخشي عمليات اجرايي سالن ترانزيت پروازهاي خارجي موقعيت بهتري به اين مركز هوايي خواهد داد.


وي از تلاش مجموعه مديريت هاي حج و زيارت ، شركت هاي هوايي و آژانس هاي زيارتي تجليل و اظهاراميدواري كرد كه نتيجه اين پيگيري ها با حمايت مقامات استاني و كشوري منجر به عزيمت اولين گروه پروازي براي زيارت اماكن مقدس سوريه و عراق شود.


پيش از اين سيد حسين صابري نيز از آمادگي اين استان براي برقراري پرواز اردبيل به نجف اشرف در سال جاري خبر داده بود .

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

سه شنبه 30 فروردین 1390  10:22 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها