0

نگاه ویژه مطبوعات قطری به تیم فوتبال سپاهان/ کری خوانی عرب‌ها آغاز شد

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

نگاه ویژه مطبوعات قطری به تیم فوتبال سپاهان/ کری خوانی عرب‌ها آغاز شد

گزارش خبرنگار مهر از قطر/
نگاه ویژه مطبوعات قطری به تیم فوتبال سپاهان/ کری خوانی عرب‌ها آغاز شد
مطبوعات قطری با نگاه ویژه به دیدار تیم‌های الغرافه و سپاهان ایران، آن را مسابقه‌ای مهم و سرنوشت‌ساز برای شاگردان برونو متسو عنوان کردند.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به دوحه قطر، روزنامه عربی و انگلیسی زبان قطر در گزارش‌های خود به وضعیت تیم‌های این کشور در لیگ قهرمانان آسیا اشاره و به بررسی وضعیت حریفان تیم‌های قطری در دور نخست از مرحله برگشت لیگ قهرمانان آسیا پرداختند که در بسیاری از آنها به دیدار حساس تیم‌های الغرافه و سپاهان اشاره شده بود.

روزنامه الریاضی چاپ دوحه قطر صفحه‌ نهم خود را بطور کامل به دیدار تیم‌ الغرافه و سپاهان ایران اختصاص داده و این بازی را دیداری مهم و سرنوشت ساز برای صعود تیم الغرافه به مرحله بعد عنوان کرده است.

در این مطلب ضمن چاپ سه عکس از دیدار رفت دو تیم، نویسنده از زمان ورود تیم سپاهان، شرایط این تیم در لیگ ایران، وضعیت بازیکنان سپاهان‌، آنالیز بازی‌های گذشته سپاهان توسط برونو متسو سرمربی الغرافه و احتمال تغییرات تاکتیکی بسیار در تیم الغرافه در این بازی خبر داده است.

همچنین نویسنده به بررسی آخرین وضعیت بازیکنان مصدوم الغرافه در این دیدار پرداخته و اعلام کرده سپاهان در صورت کسب امتیاز برابر الغرافه مدعی اصلی صعود از این گروه به مرحله بعد خواهد شد.

از سوی دیگر با توجه به اینکه کاروان تیم سپاهان ساعت 3 بامداد روز پنجشنبه هفته جاری به ایران باز می‌گردد، بازیکنان این تیم از تماشای دیدار بارسلونا و رئال مادرید در مرحله فینال رقابتهای جام حذفی اسپانیا را از دست می‌دهند. البته کری خوانی بین نفرات تیم سپاهان که طرفدار این دو تیم هستند از شب گذشته آغاز و صحنه‌های جالبی را بوجود آورده بود.

دیدار تیم‌های فوتبال سپاهان ایران و الغرافه قطر در دور برگشت گروه نخست مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان آسیا ساعت 18:50 چهارشنبه هفته جاری به وقت قطر در ورزشگاه اختصاصی الغرافه برگزار می‌شود.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

سه شنبه 30 فروردین 1390  10:06 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها