0

فعالیت 12 مرکز خرید گندم در اهواز

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

فعالیت 12 مرکز خرید گندم در اهواز

فدعمی خبر داد:
فعالیت 12 مرکز خرید گندم در اهواز
اهواز - خبرگزاری مهر: فرماندار اهواز گفت: در فصل جاری برداشت گندم 12 مرکز خرید در حال خریداری محصول برداشت شده از کشاورزان اهوازی هستند.

عبدالعزیز فدعمی در گفتگو با خبرنگار مهر در اهواز اظهار داشت: فصل برداشت گندم در سال جاری در زمینهای زراعی شهرستان اهواز از روز 20 فروردین آغاز شده و به مدت 42 روز ادامه خواهد داشت.

فدعمی خاطر نشان کرد: دو مرکز خرید شرکت غله و بازرگانی شامل سیلوهای شهید رجایی و آذرپیکان مشغول خرید از کشاورزان هستند.

وی افزود: انبار و سیلوهای  پنج کارخانه آرد، یک مباشر از بخش خصوصی و چهار مرکز خرید تعاون روستایی آماده تحویل گرفتن گندم از کشاورزان هستند.

فرماندار اهواز مراکز تعاون روستایی را مرکز خرید سویسه، گبیر، دهکده و الهایی عنوان کرد و اظهار داشت: با توجه به اینکه ظرفیت کل مرکز خرید گندم در شهرستان اهواز 322 هزار تن است بنابراین میزان خرید گندم در  اهواز را 270 هزار تن پیش بینی می کنیم.  

همچنین مدیر شعب بانک سپه در استان خوزستان با اشاره به اینکه امسال بانک سپه به عنوان مجری پرداخت وجه حاصل از خرید تضمینی کشاورزان انتخاب شده از تمامی کشاورزان استان خواست تا در اسرع وقت به منظور افتتاح حساب برای خرید تضمینی گندم به شعب بانک سپه سراسر استان خوزستان مراجعه کنند.
 
لطف الله مقرب یاد آور شد: وجه خرید تضمینی گندم از کشاورزان استان حداکثر ظرف مدت 48 ساعت در شعب بانک سپه خوزستان پرداخت می شود.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

سه شنبه 30 فروردین 1390  9:54 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها