0

کاروان سپاهان وارد دوحه شد/ استقبال با گل‌های زرد و اقدام به موقع ساکت

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

کاروان سپاهان وارد دوحه شد/ استقبال با گل‌های زرد و اقدام به موقع ساکت


گزارش خبرنگار مهراز قطر/
کاروان سپاهان وارد دوحه شد/ استقبال با گل‌های زرد و اقدام به موقع ساکت
کاروان تیم فوتبال سپاهان ایران برای برگزاری چهارمین دیدار در مرحله گروهی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا بامداد سه‌شنبه وارد دوحه شد.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به قطر کاروان 45 نفری تیم فوتبال سپاهان ایران  ساعت 22:05 دوشنبه شب تهران را به مقصد دوحه قطر ترک و ساعت 20 دقیقه بامداد امروز سه شنبه وارد این شهر شد.

در فرودگاه دوحه وسایل اعضای تیم با تاخیر وارد گیت شد که به همین دلیل محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه با انجام هماهنگی‌های لازم اعلام کرد کادر فنی و بازیکنان راهی هتل ماریوت شوند و ساک‌ها و وسایل آنها بعداً به هتل برده شود. این اقدام از معطلی کادر فنی و بازیکنان این تیم جلوگیری کرد تا آنها استراحت بیشتری کنند. در نهایت ساک‌ها نیم ساعت پس از نشستن هواپیمای سپاهان وارد گیت شد.

همچنین در قسمت خروجی فرودگاه شهر دوحه تعدادی از مسئولان سفارت ایران در قطر و هواداران این تیم اصفهانی حضور داشتند که با اهدای گل‌های زرد رنگ به اعضای کادر فنی بازیکنان و همراهان از آنها استقبال کردند.

دیدار تیم‌های فوتبال سپاهان ایران و الغرافه قطر در دور برگشت گروه نخست مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان آسیا ساعت 18:50 چهارشنبه هفته جاری به وقت قطر در ورزشگاه اختصاصی الغرافه برگزار می‌شود.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

سه شنبه 30 فروردین 1390  9:54 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها