0

طرح اصلاح 'قانون نفت' ترمز 'اي بي اس' بر سر راه توسعه كشور است

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

طرح اصلاح 'قانون نفت' ترمز 'اي بي اس' بر سر راه توسعه كشور است

 
معاون پارلماني رييس جمهور:
طرح اصلاح 'قانون نفت' ترمز 'اي بي اس' بر سر راه توسعه كشور است
تهران ـ معاون پارلماني رييس جمهور در مخالت با اصلاح قانون نفت و گاز، گفت: اين طرح ترمز اي بي اس بر سر راه توسعه كشور و مانع بزرگي مي‌باشد.

به گزارش روز سه شنبه خبرنگار پارلماني ايرنا، محمدرضا ميرتاج الديني در جلسه علني امروز مجلس شوراي اسلامي در مخالفت با تصويب كليات اين طرح، گفت: در اين طرح نگاه جامعي به همه مسايل نشده است، بنابراين اين طرح نه تنها مشكلي را حل نمي‌كند بلكه مشكلي به مشكلات ديگر اضافه مي‌كند.


وي با اشاره به اين كه يك سوم اين طرح مربوط به تعاريف است، اظهار داشت: طرح اصلاح قانون نفت و گاز در مقطعي مطرح مي‌شود كه شروع برنامه پنجم را داريم و در اين قانون، برنامه مدوني در اين خصوص دارد.


وي افزود: طرح اصلاح قانون نفت و گاز كاري موازي است.


وي با بيان اين كه بحث هاي طولاني در كميسيون تلفيق لايحه بودجه در خصوص رابطه مالي دولت و نفت را از سال هاي گذشته شاهد بوديم، افزود: ورود به بحث جزييات اين مساله هميشه زمان زيادي را در خصوص بودجه به خود اختصاص داده است.


مير تاج الديني در خصوص هيات نظارت بر منابع نفتي كه در اين قانون آمده، گفت: اگر نظارت طوري باشد كه تداخل قوا را شاهد باشيم ، مخالف اصل57 قانون اساسي است.


معاون پارلماني رييس جمهور افزود: اين طرح اگر اساسنامه شركت هاي تابع وزارت نفت بود اشكالي نداشت، اما اين طرح در اصل كارهاي اصلي فراموش شده و مشكلات را حل نمي‌كند و ترمز اي بي اسي بر سر راه توسعه كشور است.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

سه شنبه 30 فروردین 1390  9:51 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها