0

ششمی فوتبال صنعت ساری در لیگ یک امیدوار کننده است

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

ششمی فوتبال صنعت ساری در لیگ یک امیدوار کننده است

با وجود مشکلات موجود/
ششمی فوتبال صنعت ساری در لیگ یک امیدوار کننده است
ساری - خبرگزاری مهر: سرپرست تیم فوتبال صنعت ساری گفت: با توجه به سرمایه گذاری اندک انجام شده در تیم و محقق نشدن وعده های مسئولان مازندران، جایگاه ششمی در جدول رده بندی لیگ دسته اول فوتبال کشور ، مطلوب و امیدوارکننده است.

کاوه پاشایی در گفتگو با خبرنگار مهر در ساری اظهار داشت: از ابتدای خرید تیم توسط مالک باشگاه، وعده داده شد که این تیم از حمایت های مادی و معنوی استان و شهرستان ساری بهره مند خواهد شد اما از پنج ماه گذشته تاکنون، این تیم غریبانه و بدون حامی در ساری به فعالیت خود ادامه می دهد.

وی خاطرنشان کرد: کسب نتایج مناسب در هفته های اخیر، توقعات را این تیم بالا برده اما باید واقع بین باشیم و به کسب رتبه ای شایسته در جدول رده بندی قناعت کنیم.

سرپرست تیم فوتبال صنعت ساری افزود: انتظار صعود به لیگ برتر فوتبال در اولین سال تشکیل تیم صنعت، رویای بلند پروازانه و غیرمنطقی بود که تحقق این خواسته و زمینه سازی برای حضور تیمی در لیگ برترفوتبال نیازمند حمایت همه جانبه مسئولان است.

پاشایی، به مشکل نداشتن مکان مناسب برای تمرین تیم از ابتدای رقابت های امسال تاکنون اشاره کرد و گفت: برای در اختیار گرفتن زمین تمرین دانشگاه امام محمد باقر ساری با مسئولان این دانشگاه وارد مذاکره شدیم و گمان می کردیم می توانیم از کمک های این دانشگاه برای رفع معضل زمین تمرین تیم بهره مند شویم اما پس از شنیدن قیمت پیشنهادی دانشگاه برای هر تمرین غافلگیر شدیم.

وی ادامه داد: پرداخت هزینه 300 هزار ریالی برای هر جلسه تمرین، خارج از توان باشگاه است و امیدواریم مسئولان فوتبال مازندران، برای رفع این معضل، تیم فوتبال صنعت ساری را در فاصله سه هفته مانده به پایان رقابتها یاری کنند.

سرپرست تیم فوتبال صنعت ساری به دیدار روز جمعه تیمش مقابل برق شیراز اشاره کرد و گفت: به رغم مشکلات مالی فراوانی که با آن دست و پنجه نرم می کنیم به پیروزی در این دیدار خانگی امیدوار هستیم.

تیم فوتبال صنعت ساری در پایان هفته بیست و سوم لیگ دسته اول فوتبال کشور با 32 امتیاز پس از تیم نساجی قائم شهر در رده ششم گروه دوم این رقابت ها قرار دارد.

این تیم که دیگر امیدی برای صعود به لیگ برتر فوتبال کشور ندارد، روز جمعه در ورزشگاه شهدای ساری، میزبان برق شیراز است.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

سه شنبه 30 فروردین 1390  9:23 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها