0

22 دستگاه اتوبوس شهری به ناوگان عمومی اردبیل افزوده شد

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

22 دستگاه اتوبوس شهری به ناوگان عمومی اردبیل افزوده شد

در سال 89/
22 دستگاه اتوبوس شهری به ناوگان عمومی اردبیل افزوده شد
اردبیل - خبرگزاری مهر: مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی اردبیل گفت: طی سال گذشته بالغ بر 22 دستگاه اتوبوس و مینی بوس به ناوگان حمل و نقل عمومی این شهر افزوده شده است.

ابراهیم صفری روز سه شنبه در گفتگو با خبرنگار مهر در اردبیل اظهار داشت: همچنین تا پایان هفته جاری 12 دستگاه مینی بوس و 20 دستگاه اتوبوس نیز به منظور جابجایی مردم و رفاه حال شهروندان وارد ناوگان حمل و نقل عمومی این شهر می شود.

وی با بیان اینکه هزینه خرید هر دستگاه اتوبوس 138 میلیون تومان و مینی بوس 42 میلیون تومان بوده است، اضافه کرد: این تعداد با همکاری بخش خصوصی و سازمان اتوبوسرانی اردبیل خریداری شده اند.

مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی اردبیل افزود: مقرر شده همزمان با ورود این تعداد اتوبوس و مینی بوسهای جدید، دستگاههای فرسوده ناوگان حمل و نقل شهری نیز از رده خارج خواهد شد.

وی گفته وی توسعه، تجهیز و نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی شهر اردبیل با توجه به افزایش جمعیت و سفرهای درون شهری و نیز گرایش شهروندان به استفاده از وسائط نقلیه عمومی به دلیل کاهش مصرف سوخت را از اهداف این طرح است.

صفری در پایان با بیان اینکه همکاری شهروندان در نگهداری وسائط نقلیه عمومی سبب افزایش عمر مفید آنها می شود، ابراز داشت: انتظار داریم این همکاری عمومی با فرهنگ سازی مناسب بیشتر شود.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

سه شنبه 30 فروردین 1390  9:23 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها