0

"بار دیگر رودی که دوست می‌داشتم" در مراحل فنی است

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

"بار دیگر رودی که دوست می‌داشتم" در مراحل فنی است


به کارگردانی کرم‌پور/
"بار دیگر رودی که دوست می‌داشتم" در مراحل فنی است
مهدی کرم‌پور کارگردان و پژوهشگر "بار دیگر رودی که دوست می‌داشتم" از آماده‌سازی این فیلم برای نمایش در جشنواره بین‌المللی فیلم کیش خبر داد.

مهدی کرم‌پور در این ارتباط به خبرنگار مهر گفت: تصویربرداری سکانس‌های پایانی این مستند که به سفارش جشنواره بین‌المللی فیلم کیش انجام شده است هفته گذشته در شلمچه به پایان رسید و هم‌اکنون توسط نازنین مفخم در مرحله تدوین قرار دارد.

وی افزود: "بار دیگر رودی که دوست می‌داشتم" با محوریت رود اروند در شهرهای آبادان، خرمشهر و شملچه تصویربرداری شده است و این مرحله از کار طی سه ماه در مقاطع مختلف انجام شد.

این کارگردان سینما ادامه داد: کار صداگذاری توسط عرفان یزدی در استودیو اندیشه انجام می‌شود و موسیقی آن به صورت انتخابی است. اولین نمایش این فیلم هفتم اردیبهشت ماه در جشنواره بین‌المللی کیش است.

از عوامل تولید این مستند می‌توان به تحقیقات، پژوهش و کارگردانی: مهدی کرم‌پور، مدیر فیلمبرداری: فرزین خسروشاهی، صدابردار: بابک اردلان، مدیر تولید و دستیار کارگردان: وهاب گائینی، راوی: شیوا آبا و تهیه کننده: محمد خزائی اشاره کرد.

مهدی کرم‌پور با فیلم اپیزودیک "تهران، طهران" در بخش مسابقه سینمای ایران جشنواره بین‌المللی فیلم کیش حضور دارد. وی فیلم‌های سینمایی "جایی دیگر"، "تهران؛ سیم آخر" و "چه کسی امیر را کشت" را کارگردانی کرده است.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

سه شنبه 30 فروردین 1390  9:16 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها