0

ابتکار ریاض مشوقی برای کشتار بیشتر مردم یمن

 
ali_ali0934
ali_ali0934
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : فروردین 1390 
تعداد پست ها : 6676
محل سکونت : فارس شیراز

ابتکار ریاض مشوقی برای کشتار بیشتر مردم یمن

به گزارش پخش اخبار چند رسانه ای واحد مرکزی خبر ، احمد سیف حاشد روز دوشنبه در گفتگو با شبکه خبری العالم اظهار داشت:دلیل این امر نیز حوادثی است که دیروز توسط نیروهای علی عبدالله صالح رییس جمهور دیکتاتور یمن اتفاق افتاد به طوری که یکی از معترضان را به شهادت رساندند و بیش از 250 نفر دیگر را نیز زخمی کردند.

 حاشد درباره شرکت کنندگان یمنی در نشست ریاض گفت: این افراد فقط نمایندگان احزاب خودشان هستند و حق دادن هیچ گونه تضمینی به رژیم حاکم به نمایندگی از انقلابیون را ندارند.

 نماینده پارلمان یمن و یکی از رهبران انقلاب در میدان تغییر صنعا تأکید کرد: انقلابیون نشست کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس در ریاض را پاسخگوی حداقل خواسته های انقلاب نمی دانند و بر این باورند که این نشست با هدف دور زدن انقلاب مردم یمن برگزار می شود.

حاشد اظهار داشت: در نشست ریاض هیچ اشاره ای به کناره گیری علی عبدالله صالح نمی شود و در این ابتکار و به ویژه اعلامیه پیوست آن به انتقال قدرت اشاره شده است و نه کناره گیری علی عبدالله صالح.

 وی افزود: همچنین این ابتکار به عدم پیگرد قانونی و قضایی علی عبدالله صالح و سران رژیمش اشاره دارد.

 این فعال یمنی تصریح کرد: جوانان در میدان تغییر با یکدیگر اتحاد دارند و هیچ گونه تضمینی به عبدالله صالح مبنی بر عدم پیگرد قانونی وی نداده اند بلکه آنها درصدد محاکمه وی به همراه سران رژیمش هستند در نتیجه افرادی که به ریاض رفته اند فقط نماینده خودشان و احزابشان هستند.

حاشد اظهار داشت: از آنجا که ابتکار ریاض به علی عبدالله صالح تضمین هایی می دهد و از جنایاتش چشم پوشی می کند مردم و انقلابیون این ابتکار را به رسمیت نمی شناسند.

منبع واحد مرکزی خبر

سه شنبه 30 فروردین 1390  9:00 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها