0

اقدامات عربستان در بحرين ضداسلامي است

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

اقدامات عربستان در بحرين ضداسلامي است

 
رييس مركز مطالعات ايران معاصر روسيه:
اقدامات عربستان در بحرين ضداسلامي است
مسكو - دكتر 'رجب صفراف' رييس مركز مطالعات ايران معاصر روسيه اعلام كرد: اقدامات عربستان در بحرين ضداسلامي است.

به گزارش ايرنا از مسكو، صفراف روز دوشنبه در مقاله اي در خبرگزاري روسي 'ايران رو' خاطرنشان كرد: عربستان به كشتار مسلمانان معترض در بحرين مي پردازد كه اقدامي ضداسلامي و مغاير با شئون و معيارهاي دين اسلام مي باشد.


صفراف با بيان اينكه در بحرين شاهد بيداري اسلامي هستيم، گفت: بيداري اسلامي را با زور اسلحه آنطور كه عربستان مي كند، نمي توان سركوب كرد.


وي افزود: تا كنون شمار زيادي از شيعيان مظلوم در بحرين كه خواسته اي جز رفع تبعيض ندارند، توسط نيروهاي سركوبگر عربستان به خاك و خون كشيده شده اند.


كارشناس ارشد روس خاطرنشان كرد: عربستان به همين شيوه و با گستاخي در ليبي رفتار و از مزدوران خارجي عليه معترضين حمايت مي كند.


صفراف با بيان اينكه عربستان، جمهوري اسلامي ايران را رقيب خود در جهان اسلام مي داند، گفت: حكام عربستان تلاش مي كنند تا به هر طريق ممكن از رشد نفوذ ايران در جهان اسلام بكاهند.


وي تصريح كرد: عربستان در حال حاضر در معرض قيام هاي مردمي قرار دارد و حكام اين كشور به شدت از اعتراض هاي مردمي هراس دارند.


كارشناس روس گفت: حكام عربستان با نگراني از سقوط رژيم اين كشور، تلاش مي كنند تا پيش دستي كرده و در راستاي اجراي اين سياست، از منابع مالي عظيم خود براي حمايت از گروهك هاي تروريست فعال عليه ايران استفاده مي كنند.


رييس مركز مطالعات ايران معاصر روسيه در ادامه اين مقاله به تحريم هاي غرب عليه ايران اشاره و خاطرنشان كرد: ايران در برابر اين تحريم ها تسليم نمي شود و فشارهاي غرب بر اين كشور تاثيري ندارد.


وي با اشاره به خودداري برخي كشورهاي غربي از ارائه خدمات سوخت رساني به هواپيماهاي مسافربري ايراني گفت: ايران هم به كشورهايي كه به چنين اقدامات غيرقانوني متوسل مي شوند پاسخ كوبنده و شايسته مي دهد و هرگز در برابر آنها كوتاه نخواهد آمد.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

سه شنبه 30 فروردین 1390  8:39 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها