0

ارتش ایران، مردمی ترین و مقتدرترین ارتش دنیا

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

ارتش ایران، مردمی ترین و مقتدرترین ارتش دنیا

رئیس جمهور گفت: امروز به لطف هوشمندی و مجاهده پیگیر رزمندگان ارتش، ارتش ما، مردمی ترین، مقتدرترین و عزیزترین ارتش دنیاست.

 

به گزارش واحد مرکزی خبر، آقای محمود احمدی نژاد در مراسم روز ارتش در حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) افزود: روز ارتش سرافراز جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی فداکار و قهرمان را به همه نیروهای مسلح و ملت ایران و همه آزایخواهان و عدالت خواهان جهان صمیمانه تبریک عرض می کنم.

رئیس جمهور ادامه داد: ارتشی که تحت ولایت حرکت می کند در واقع تحت مدیریت و هدایت های الهی حرکت می کند و چنین ارتشی جند خدا و شکست ناپذیر است.

رئیس جمهور در ادامه گفت:خدای بزرگ را سپاسگزاریم که در این32 سال ارتش و ارتشیان عزیز ما با بهره مندی و تبعیت از ولایت در عرصه های گوناگون موفق و سربلند بوده اند.

آقای احمدی نژاد افزود: نقش ارتش و نیروی زمینی آن در دفاع از استقلال و عزت و سرافرازی ایران زمین ، کم نظیر است.

وی با اشاره به نقش ارتش در دفاع مقدس گفت: دوران دفاع مقدس هم دوران بازیابی ارتش و بازیابی هویت آن و نمایش اصالت ها ، شجاعت ها و قهرمانی های ارتش بود.

رئیس جمهور افزود: خوشبختانه عناصر فداکار ارتش با استفاده از تجربیات دفاع مقدس و حوادث گوناگون و بسیار سنگینی که در سال های اخیر در منطقه ما گذشته است ، امروز به یک ارتش خودباور ، مقتدر ، مومن و شکست ناپذیر تبدیل شده است.

 

 

منشاء اقتدار ملت ها، اتکا به ایمان و توانمندی های درونی است

رییس جمهور در ادامه سخنان خود در مراسم روز ارتش در حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) گفت: من از همه فرماندهان، تلاش گران، درجه داران، افسران و سربازان ارتش که با ایمان به خدا، عشق به میهن و در پیروی از ولایت، برای سرافرازی فرهنگ و آیین ما و آرمان ها و اعتقادات ما، اسلام ناب و صیانت از تمامیت ایران ایستاده اند و تلاش می کنند، صمیمانه تشکر می کنم.

محمود احمدی نژاد افزود: از همه کسانی که برای خودکفایی و ارتقای توانمندی های ارتش چه در بعد آموزشی و توانمندی های فردی و تاکتیکی و تکنیکی و چه در عرصه های توانمندی دفاعی مجاهدت می کنند، صمیمانه تشکر می کنم.

رییس جمهور گفت:‌ با افتخار اعلام می کنیم که امروز نیروهای مسلح و ارتش قهرمان ما همه نیازهای دفاعی خود را با اندیشه و ابتکار و تلاش خستگی ناپذیر تامین می کند و بر عظمت ارتش و نیروهای مسلح می افزاید.

وی ادامه داد: امروز عامل و منشاء اقتدار ملت ها اتکا به ایمان و توانمندی های درونی و نیز خودباوری و استفاده از موجودیت و استعدادهای خدادادی و سرزمینی است.

رئیس جمهور گفت: ملتی که استعدادها و توانمندی های خود را بشناسد و با ایمان به خدا و باور و اعتماد به توانمندی های خود حرکت کند، صاحب اقتدار شکست ناپذیر خواهد شد.

آقای احمدی نژاد عامل دوم اقتدار را استفاده از فرصت ها و حضور مقتدرانه در عرصه های منطقه ای و بین المللی دانست و گفت: ملتی که بنشیند تا دیگران برای او تصمیم بگیرند و سیاست های بین المللی را تنظیم کنند و او تحت مدیریت دیگران حرکت کند، طعم عزت و اقتدار را نخواهد چشید.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

سه شنبه 30 فروردین 1390  8:34 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها