0

میرکاظمی: امکان خطا در محاسبه قبوض گاز وجود ندارد

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

میرکاظمی: امکان خطا در محاسبه قبوض گاز وجود ندارد

وزیر نفت گفت: وجود خطا درشیوه محاسبه قبضهای گاز دوره قبل با توجه به متمرکز بودن سیستم محاسبه امکان ندارد .

 
 

به گزارش واحد مرکزی خبر ، میرکاظمی در حاشیه جلسه شب گذشته هیات دولت در جمع خبرنگاران افزود: فقط یک احتمال برای اشتباه وجود دارد و آن کنتور نویس است.

وی افزود: سایت شرکت ملی گاز اعلام کرده که میزان مصرف گاز در دوره های مختلف مشترکین برای هشت سال گذشته در این سایت وجوددارد و مشترکین می توانند از طریق مقایسه دوره های مشابه در طول سال های گذشته متوجه شوند که آیا مصرف آنها تغییری کرده است یا نه.

وزیر نفت افزود: اگر میزان مصرف در فیش اخیر مشترکین با دوره های سال های قبل مشابهت دارد مشخص می شود که آن مشترک نتوانسته میزان مصرف را کاهش دهد.

میرکاظمی اظهار داشت: قبل از اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها جدول تعرفه ها برای دوره پنج ماهه فصل سرما مشخص شده بود و از طریق صدا و سیما و سایر رسانه ها اطلاع رسانی شد.

وی گفت: کسانی که از 1200 متر مکعب در روز بیشتر مصرف کنند قبوض گاز آنها کمی بیشتر آمده.

وزیر نفت افزود: به هر حال 44 هزار تومانی که به ازای هر نفر واریز می شود باید در آن سو منبع داشته باشد و قیمت همه محصولات برای دوره های پنج ماهه سرما و هفت ماهه گرما مشخص شده است و سهم هر کدام از پرداخت نقدی مشخص است.

میرکاظمی اظهار داشت:‌ میزان مصرف 85 درصد از مشترکین متعادل بوده و قیمت ها نیز برای آنها متعادل آمده است اما 15 درصد مشترکین نتوانستند مصرف خود را کنترل کنند و اعتراض ها هم بیشتر از جانب همین 15 درصد است.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

سه شنبه 30 فروردین 1390  8:26 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها