0

رژیم بحرین و آمریکا در تنگنای بین المللی

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

رژیم بحرین و آمریکا در تنگنای بین المللی

فعال سیاسی بحرینی تاکید کرد که به دنبال آگاهی افکار عمومی جهانی از فجایع بحرین و شکسته شدن سانسور وقایع این کشور رژیم حاکم و واشنگتن اینک در تنگنای بین المللی قرار گرفته اند.

 
 

به گزارش پخش اخبار چند رسانه ای واحد مرکزی خبر ،  یحیی علی الحدید روز شنبه در گفتگو با شبکه خبری العالم اظهار داشت: عقب نشینی دولت بحرین از مواضع کنونی خود، در نتیجه فشارهای بین المللی صورت گرفته است.

وی گفت: پایداری مردم بحرین و ناتوانی رژیم و نیروهای سپر جزیره در سرکوب انقلاب مردمی که براساس آن دولت آمریکا وضعیت این کشور را بحرانی توصیف کرده ، واشنگتن و رژیم آل خلیفه را در سطح جهانی با مشکل مواجه کرده است.

 الحدید خاطرنشان کرد: پس از یک دوره سانسور تحولات بحرین در رسانه ها و سکوت درباره آن، اکنون به علت فاش شدن وقایع و اعمال فشار برخی رسانه ها و فشارهای حقوقی موسسات جامعه مدنی در جهان، دولت منامه و آمریکا در تنگنا قرار گرفته اند.

 وی افزود: تشدید حملات تروریستی از سوی نیروهای اشغالگر عربستان و نیروهای بحرینی علیه معترضان نشان می دهد که آنها به علت شرایط بین المللی در مخمصه واقعی گرفتار آمده اند.

 الحدید تصریح کرد: حرکت مردم و حضور مستمر آنها در صحنه ثابت کرد که مردم و انقلابیون از خواسته هایشان کوتاه نخواهند آمد و نمی توان انقلاب آنها را با توسل به قدرت نظامی و در پیش گرفتن سیاست شکنجه و تحقیر، به شکست کشاند.

 این فعال سیاسی بحرینی با اشاره به این که رژیم حاکم چاره ای جز تسلیم در برابر خواست ملت ندارد؛ تاکید کرد که تنها راه برون رفت رژیم آل خلیفه از تنگنای موجود، استعفای دولت و تحویل جنایتکاران به دادگاه و اعطای حق انتخاب سرنوشت به مردم است.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

سه شنبه 30 فروردین 1390  8:11 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها