0

نيروي دريايي ارتش آخرين دستاوردهاي خود را به نمايش گذاشت

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

نيروي دريايي ارتش آخرين دستاوردهاي خود را به نمايش گذاشت

خبرگزاري فارس: به مناسبت روز ارتش جمهوري اسلامي ايران، نيروي دريايي ارتش در رژه شكوهمندي‌ با به نمايش گذاشتن مجهزترين دستاوردها، اقتدار خود را به رخ كشيد.

به گزارش خبرگزاري فارس از جنوب استان تهران، دقايقي پيش به‌ مناسبت روز ارتش جمهوري اسلامي ايران، دليرمردان نيروي دريايي ارتش جمهوري اسلامي در رژه‌اي مقتدرانه آخرين دستاوردهاي خود را به نمايش گذاشت و با مجهزترين دستاوردهاي خود از جلوي جايگاه رژه كه در آن رئيس جمهور و مقامات عاليرتبه كشوري و لشكري حضور داشتند، گذشتند.


نيروي دريايي ارتش در اين مراسم ناوشكن جمهوري اسلامي ايران جماران را به نمايش گذاشت.


ناوشكن جماران چند منظوره و براي مقابله با تهديدات سطحي، زير سطحي و هوايي با قابليت حمل بالگرد است و در آن بيش از 100 سامانه پيشرفته قرار گرفته است.


سامانه راهبردي موشكي ساحل به درياي ولايت 3، اژدر والفجر 2 و سامانه راهبردي موشكي ساحل به درياي ولايت 2 از ديگر تجهيزات و ادوات نيروي دريايي است كه در رژه امروز به نمايش درآمد.


به گزارش خبرنگار فارس، موشك دريا به درياي راهبردي نور،‌ ماكت ناوچه موشك‌انداز پيكان، ماكت زيردريايي غدير، شناورهاي هجومي ضربتي شهاب و رعد و زيردريايي السابحات 15 و موشك دريا به درياي نصر يك از ديگر تجهيزات نيروي دريايي ارتش جمهوري اسلامي ايران بود كه در رژه امروز به نمايش گذاشته شد.


رژه دريايي يگان‌هاي دريايي، شناورهاي رزمي، نيروهاي راهبردي، ناوهاي رزمي موشك‌انداز و قايق‌هاي تندرو از ديگر توامندي‌هاي نيروي دريايي بود كه در رژه روز ارتش نشان از اقتدار اين نيرو داشت.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

سه شنبه 30 فروردین 1390  1:06 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها